Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 08:13
 » cVas 08:06
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 21729 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAME] Mam bios i czym go wgrać? , JasioWP 25/05/05 21:25
jw.

Kiedyś gdy wgrywałem bios do Abita BE6-II to był taki program-flasher który odpalało sie spod dosu [np. BooT CD], a gdy ściągnąłem bios do mojego Asusa to nie ma takiego programika... Co mam zrobić?

  1. Nie ruszaj moze sam sie wgra , Emios 25/05/05 21:41
    :)))

    1. pisałem że to lame , JasioWP 25/05/05 21:45
      !!!

      więc oczekuje pomocy...
      programik-flasher mnie interesuje jakiś który mógłby odczytać i wgrać do rom'a plik *.bin

  2. sciagnij sobie plik , Doczu 25/05/05 21:53
    awdflash

  3. Jasiu w Asusach robi się to dokładnie tak samo, , sebtar 26/05/05 11:38
    wejdź sobie na stronę Asusa, znajdź tą płytę i w downloadzie ściągniesz podobny program do flashowania biosu pod DOSem - może on się nazywać różnie w zależności od firmy tworzącej bios dla danej płyty (Award czy AMI) - awdflash lub afudos. Druga alternatywa to asusowski program robiący update biosu pow Windowsem - Asus Update. Jest jescze trzecia alternatywa - niektóre płyty Asusa mają wbudowany flasher w bios i wystarczy wtedy wsadzić dyskietkę z samym *.bin-em i nacisnąć odpowiednią kombinację klawiszy (jakich to już nie pamiętam - zobacz w instrukcji do płyty czy jest taka możliwość).

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. musisz , Dabrow 27/05/05 08:03
    u ruskich na bazarze kupić wskaźnik laserowy. Potem otwórz plik bin w notatniku i go wydrukuj. Wyłącz kompa, wyjmij płytę i laserem (wyposażonym w stosowną baterię - ma być nowa bo jak prund siądzie to nici z flashowania biosu) migasz w systemie 2kowym na kość biosu... I już...
    Aaaa - kompa nie włączaj od razu po udanym flashowaniu. Tak z 3 lata podrośnij (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL