Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28392 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAPTOP] Tani i dla Kobiety ;) , RaPToRR 27/05/05 13:12
Hey

Bratowa sobie zażyczyła laptopa...
Zastosowanie: typowe prace biurowe
Wymagania: Bateria ma trzymać minimum 3h..., dobrze, żeby był jak najlżejszy
Cena: Do 2300zł i ani centa więccej

Prawdopodobnie kupi się na allegro... możecie coś polecić, czego unikać?

Pozdrawiam

http://www.krzysztofwasko.pl

  1. za ta cene to , Birdman 27/05/05 13:19
    raczej nie zaszalejesz... kup moze cos na p3; zaraz polookam na allegro....

    ping?

  2. np: , Birdman 27/05/05 13:28
    http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=52324625
    dla kobiety w sam raz ;)

    ping?

    1. hmmm , RaPToRR 27/05/05 20:02
      Tam pisze
      Bateria 1 – 1,5 h godziny pracy
      pytanie... pracy w maksymalnym obciążeniu?
      Jak to przeliczyć na prace biurowe?

      Laptop MUSI chodzić te 3h!

      http://www.krzysztofwasko.pl

      1. hmmm , bartek_mi 27/05/05 23:39
        3h to albo centrino albo celek M albo cos starszego z prockami ULV (tylko te sa wolne) albo cegla z mega duza i ciezka bateria (szczegolnie jesli MUSI wytrzymac 3h i ma kosztowac 2300)

        a ten czas trzymania baterii to na pewno nie przy pelnym obicazeniu procka, cd, pamieci i dysku.... to zapewne wlasnie 'praca biurowa' - przytlumiony ekran i widok pulpitu

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. Odp , Danny 27/05/05 15:15
    Gdyby troche wiecej to wiem, ze moj kumpel chcial sprzedac tego Fujitsu - Siemens za 2800 zl : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14363

    1. Odp , Danny 27/05/05 15:16
      Sorry nie doczytalem -ze ani centa wiecej:)

  4. ktory z tych? , RaPToRR 29/05/05 11:45
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51789857 fajna maszyna, podobno trzyma 4h :D

    lub

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52383282
    Mam mozliwosc zregenerowania ogniw za ok. 230zł.

    Co byście wybrali?

    http://www.krzysztofwasko.pl

    1. zdecydowanie ten , Birdman 29/05/05 17:35
      pierwszy

      ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL