Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:31
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28343 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pcAudit , soker 27/05/05 13:51
Za pomocą tego programiku pcAudit /http://www.pcinternetpatrol.com/, można sprawdzić "szczelność" swojego kompa, tz. co z niego wycieka do sieci. U mnie bez znaczenia, czy FW włączony, czy nie włączony /KPF 2.15/ i tak za kazdym razem oglądam zrzut pulpitu i jeszcze innych parę rzeczy. :(

CiviCUser

  1. dziwne bo u mnie to samo... , LoX 27/05/05 14:01
    firewall to ZoneAlarm Pro. Jestem ciekaw czy to jakas sztuczka tego programu czy naprawde moj komp jest otwarty na kazdego hackera ;) a bylem pewny jestem w miare dobrze zabezpieczony...

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

    1. dodam jeszcze ze nawed jak ten programik , LoX 27/05/05 14:11
      laczyl sie z netem to nie wyskoczyl monit FW o tym ze program probuje uzyskac polaczenie... dziwne :/

      "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
      Feel Like A Millionaire"

  2. kochany Windows , KoDa 27/05/05 14:03
    jak jak k**wa kocham ten system


    Dziekujemy ci Bill !!

    http://kordian.it

  3. U mnie Kerio 2.1.5 dal rade , sakooL 27/05/05 14:26
    wyskoczyla informacja, ze explorer chce sie polaczyc ze stronka

    1. hmm...a jednak nie , sakooL 27/05/05 14:30
      polaczenie odzrucilem, ale to nic nie dalo, zawartosc moich dokumentoe wlasnie czytam :), ale screenshota nie ma

  4. a jednak Kerio 2.1.5 dał radę , szpieg Szoguna 27/05/05 18:19
    Zaraz po uruchomieniu zgłosił próbę zmian w exeku total commandera (nie wiem czy to ma związek akurat z tym testem, bo już wcześniej się to pojawiało).

    Podczas testy kerio zgłaszał próby nawiązania połączenia przez programy które nie potrzebują internetu do działania, np.:

    'Virtual DAEMON Manager' from your computer wants to send UDP datagram to localhost [127.0.0.1], port 1235

    'SPEEDFAN.EXE' from your computer wants to send UDP datagram to localhost [127.0.0.1], port 1249

    Oczywiście blokowałem te połączenia :)

    Na koniec pogratulował zablokowania samego siebie i cośtam jeszcze napisał.

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL