Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28414 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wlasnie jestem po filmie The Jacket. , maciell 27/05/05 23:12
Polecam najlepszy film jaki w tym roku widzialem. Perelka wsrod zalewu komercyjnych g....n typu star wars 15. No i te przeslanie "ile mamy czasu?" . Film podobny do donnie darko,efekt motyla,mechanik zakrecony maksymalnie ale jak pozostale daje do myslenia. A i jeszcze polecam "My sassy girl" na polski to " Moja dziwaczna dziewczyna" film koreanski ,ale tez perelka.

Historia jest wypisana na piaskach
Arrakis...

  1. na szczęście nie wydałem 16-ka na ten badziew , ENGELS 27/05/05 23:29
    ale podobno o gustach się nie dyskutuje

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    1. a widziales ??? , maciell 27/05/05 23:46
      czy tylko pleciesz 3 po 3 ?

      Historia jest wypisana na piaskach
      Arrakis...

  2. sredni , Rafael_3D 28/05/05 00:01
    film sredni, niezly ale nie lepszy od motyla. duzo niedomowien i nielogicznosc - wiem ze takowe trafiaja sie w kazdym filmie tzw.S-F - ale tu one po prostu kluja w oczy

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. tak... , ViS 28/05/05 01:25
      polecam recenzje p.Pietrasika

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  3. Film duuużo lepszy od Efektu Motyla, ale nadal średni... , pachura 28/05/05 01:08
    "Motyl" zaczynał się dość dobrze, ale kiedy było już wiadomo co i jak, zmienił się w dość naiwny film dla amerykańskich nastolatków...

    "The Jacket" jest o niebo lepsze - głównie dlatego że grają tu aktorzy z prawdziwego zdarzenia a nie młodzieżowe gwiazdki. Nadal jednak mam poczucie że po "Szóstym zmyśle", "Donnie Darko" i "Memento" ciężko nakręcić coś oryginalnego w tym temacie. Który to już film w którym podstawą są zwroty akcji, chronologia jest mocno zaburzona a główna postać jest duchem/martwa/traci pamięć/ma rozdwojenie osobowości...

  4. No wlasnie wczoraj się miałem do niego zabrać , NimnuL-Redakcja 28/05/05 08:26
    ale włączyłem "Anatomy of hell". Lubię francuskie kino, ale tego nie byłem w stanie strawić nawet do 1/3 długości trwania ... film jest obzydliwy. Reszte filmu przewinalem fragmentami na podgladzie i stwierdzilem, ze dobrze, ze zrezygnowalem z ogladania.

    Ktoś z Was ten film w calosci obejzal?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. moze tylko fani Rocco go widzieli, ja go skasowałem szybciej niż Ty , Kalkin 29/05/05 19:05
      j.w.

      The requested URL was not found
      on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL