Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28389 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak uzyskać napisy w filamch na tv-out? , Zajkos 28/05/05 09:17
Zaden ze znanych mi playerow tego nie potrafi, albo ja ni epotrafię znaleźć takiej opcji. Wiem że DivG400 potrafi to, ale nie dziala do konca dobrze, bo w niektorych plikahc pokazuje napisy, w niektórych nie, a w niektorych w ogole sie nie włącza. Czy istnieje jakis player który miałby własną obsługe tej funkcji?
Karta GF5900.

  1. w ffdshow , bartek_mi 28/05/05 09:19
    mozesz odtworzyc napisy - plik txt powinien nazywac sie tak jak film

    co ciekawe wiele napisow na bestplayerze sie wywala a ffdshow je ladnie odgrywa

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. hmm , krogulec 28/05/05 11:03
    Jesli ustawisz w sterownikach to samo na obu monitorach to kazdy. Jak odpalisz napisy w MPC to nie bedziesz musial nawet tego ustawiac a efekt bedzie taki sam, czyli i na monitorze i na telewizorze bedziesz mial film odtwarzany na pelnym ekranie (czyli nie da sie jednoczesnie pracowac na kompie).

    Jesli chcesz jednoczesnie pracowac na kopmpie i ogladac film na tv to do wyboru masz:
    1) divxG400
    2) ffdshow
    Oba o ile wiem nie radza sobie z niektorymi napisami (na przyklad z mpl2) ale przeciez przerobienie napisow do odpowiedniego formatu lub poprawienie ich - jesli napisy maja bledy (na przyklad niepotrzebne puste linie) to divxg400 sobie znimi nie poradzi - programami takimi jak subedit lub naprawiacz http://www.naprawiacz.prv.pl/ to 15 sekun roboty
    3) BSplayer - szukaj opcji - rysuj napisy w trybie overlay - jak ostatnio mialem z nim stycznosc to nie radzil sobie ze zbyt dlugimi napisami

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL