Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:31
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28344 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] online again... , DYD-Admin 29/05/05 10:18
...juz dziala wiec proszki i psychoterapie mozna odlozyc... ;-)

-- DYD

  1. Dziekujemy! , majlosh 29/05/05 10:22
    Tak, tak, duza to byla trauma :)

    They dont know that we know they know we know

  2. .:. , Shneider 29/05/05 10:23
    Sweeeet :-)


    nareszcie. bo prosak mi sie skonczyl.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. ojjj , john565 29/05/05 10:23
    źle się dzieje w państwie polskim :|

    możbna wiedzieć co tym razem ??

    f*ck

    1. reogranizjacja... , DYD-Admin 29/05/05 10:25
      ...w serwerowni, klopoty techniczne, weekendowe braki adminow... ale odpukac dziala...

      -- DYD

      1. re- co? , Remek 29/05/05 13:51
        :PPP

      2. hmm , Czarek 29/05/05 13:58
        kiedy next pad?

        :P

        1. hehe , kubazzz 29/05/05 14:25
          wlasnie. warto sobie w grafiku zaznaczyc:P

          SM-S908

  4. chwała na wysokościach .... , ulan 29/05/05 12:11
    już z lekka po ścianach chodziem ;-)

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  5. DYD - rozwaz zmiane ksywki na DED , kubazzz 29/05/05 12:25
    albo nawet DEAD. wtedy adres mailowy bedzie fajny DEAD(at)TwojePC.pl
    Moim zdaniem to jest nie do pomyslenia, tak duzy offline miesiecznie. Jesli to wina hostingu to niech wam rabat jakis dadza.

    SM-S908

    1. takiś mundry... , DYD-Admin 29/05/05 17:46
      ...to zalatw w gratisie 4mbity bez padow...

      -- DYD

  6. hmm , Czarek 29/05/05 12:40
    fajny macie MTBF :P

  7. hmm , Czarek 29/05/05 12:47
    a na serio to powinniscie cos z tym zrobic, bo potracicie userow - macie *zdecydowanie* najgorszy MTBF (i to jak dlugich) ze stron, ktore odwiedzam.

  8. rotfl , JasioWP 29/05/05 14:02
    :P :P :P

  9. Hmm , Agnes 29/05/05 15:33
    to był jakiś pad?

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. byl , kubazzz 29/05/05 16:20
      i to bardzo dlugi. cos kolo 20 godzin. SHAME ON TPC!!
      Wprawdzie sobotnie, tak upalne i pogodne popoludnie nie kazdego trzymalo przy kompie, i SA tacy co nie zauwazyli, to jednak problem byl:)

      SM-S908

      1. Dzięki za wyjaśnienie , Agnes 29/05/05 20:34
        faktycznie, Kraków popołudniem i nocą jest zbyt ładny, by przy kompie siedzieć.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  10. było... , Remek 29/05/05 16:29
    :)))

    1. hmm , Czarek 29/05/05 16:31
      LOL!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL