Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32931 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

minol czas aktywacji wina, i niemoge odzyskac danych z moich dokumentow , SHARY 30/05/05 05:11
witam
moj problem jest taki:
na laptopie mam zainstalowanego wina xp pro sp2
minol mi czas aktywacji i teraz niemoge sie bez niej zalogowac, a w moich dokumentach mam bardzo wazne pliki, jak je odzyskac,

probowalem zainstalwoac 2 system i z poziomu 2 systemu skopiowac pliki ale niemam dostepu do katalogu


za wszelka pomoc bardzo dziekuje

  1. "czas aktywacji wina" ...usmiech z rana jak smietana:) , koral 30/05/05 08:02
    przepraszam,ze nie jestem pomocny:/

    1. hehe , kubazzz 30/05/05 09:52
      chyba mialem tez poczatkowo bledne skojarzenia:D

      SM-S908

  2. hmm.. , Adamusss 30/05/05 08:11
    ..w opcjach folderow odznaczasz "uzyj prostego udost. plikow"
    nastepnie prawym przyciskiem na moich dokumentach > wlasciwosci , zakladka "zabezpieczenia" , "zaawansowane" , "wlasciciel",zaznaczasz siebie na liscie userow i opcje "zamien wlasciciela dla.." ...powinno grac :]

    1. ew. total commander tez ma taka opcje , masza 30/05/05 09:13
      jak przejmowanie na wlasnosc...
      nie bawilem sie tym w tc, ale wiem ze taka opcja istnieje.

      Pozdrowionka !!!

  3. Co to znaczy minol? , Remek 30/05/05 09:57
    ...

    1. to chyba... , Coyote 30/05/05 11:21
      ...takie brązowe zwierzątka mieszkające w niektóych lasach...

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

  4. knoppixa , Deus ex machine 30/05/05 10:02
    i po sieci zgraj na jakiegos innego kompa ew, na gmaila

    "Uti non Abuti"

  5. tryb awaryjny , resmedia 30/05/05 11:00
    i masz pełen dostęp do systemu

    desipere est juris gentium

    1. dobrze gada. , Coyote 30/05/05 11:21
      j.w.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL