Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 34927 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Mam wielki problem z wentylatorkiem... , yolek 30/05/05 17:48
wczoraj cos huknelo u mie w budzie i wyleciala jedna z lopatek mojeog ukochanego zalmana. teraz jak ustawie powyzej 1500 obrotow do moich uszu dobiga przyjemny dzwiek telepiacego sie wentylatora.
w zwiazku z czym mam do was pytanko. co polecacie jako wentylator do model 6500alcu(taki wielki wachlarzyk). w miare nie drogiego, lecz wydajnego i cichego.standartowo byl 10x10

...::: GG#: 794008 :::...

  1. Wez sobie Noiseblockera 120mm... , Wolf 30/05/05 17:56
    Model SX1, ksztuje ok 80-90 zl...

    Vey iz mir!

    1. gdzie mozna kupic tego noiseblockera bo sie napalilem , yolek 30/05/05 22:07
      u producenta widzialem za 16 euro, a polsce po ile chodzi :>

      ...::: GG#: 794008 :::...

  2. proponuje kropelke , Tummi 30/05/05 19:38
    i odrobine precyzji :D 'odratowalem' tak jednego wentyla 8x8. Ale zeby nie halasowalo i nie wibrowalo musi byc naprawde dokladnie sklejone.
    Wolf pojechal z groobej roory :D Proponuje poszukac jakiegos 12x12 UV reactive :DDDD

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Pozbylam sie kilka dni temu wszystkich wentyli UV reactive... , Wolf 30/05/05 22:41
      Wole zdecydowanie przezroczyste Noiseblocery ktore w swietle UV sa slicznie fioletowiutkie i co najwazniejsze cichutkie...

      Vey iz mir!

      1. to ja bym byla zainteresowana , Tummi 31/05/05 14:46
        informacja gdzie sie one podzialy :D

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  3. na allegro znalazlem cos takiego: , yolek 30/05/05 20:15
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51730068

    warto czy poszukac cos innego

    ...::: GG#: 794008 :::...

    1. Mialem takiena chlodnicy do WC... , Wolf 30/05/05 22:42
      Warto...

      Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL