Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 34967 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam problem !! z radeonem 9550 !! , Mateusz_ok 30/05/05 21:05
na poczatku uzywalem geforca 3Ti 200 i komp bez zwiechy przez miesiace .... a teraz kupilem tego radeona 9550 extrema gigacuba i bez zadnego podkrecania po okolo 30 min komp mi sie zawiesza !!!!!!!!!!!!!!!!! ratujcie !! moja plyta glona to A7V8X-X zasilacz mam chiefteca 360W i niby wszystko jest ok !
  1. A nie przegrzewa , sebtar 30/05/05 21:34
    się ten Radek czasem?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. nie !! przeciez na standardowych ustawieniach jest i przy otwartej obudowie!! , Mateusz_ok 30/05/05 21:40
    wiec nie wiem co jest >

  3. Miałem podobne problemy , PKort 30/05/05 21:49
    z R9200 HISa i A7V600. Trzeba było pogrzebać w konfiguracji AGP w BIOSie płyty głównej.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. Spróbuj , Mirek 30/05/05 22:17
    wyłączyć Fast Write, o ile oczywiście jest włączone.

  5. windows wywala mi komunikat !! , Mateusz_ok 30/05/05 22:22
    i po ponownym uruchomieniu kompa dostaje komunikat windowsa ze sterownik ekranu dla ATI RADEON
    wydaje sie ponosic odpowiedzialnosc za brak stabilnosci systemu !

  6. jakie ustawienia AGP W BIOSIE ?????????????????? POMOCY ??? , Mateusz_ok 30/05/05 22:23
    ?????????????????????????? WIELKIE DZIĘKI ZA RADY Z GÓRY

    1. Nie pamiętam. , PKort 31/05/05 09:56
      Trochę poprzestawiałem i zadziałało. Próbuj. Objawy były identyczne.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  7. FAST WRITE MAM WYŁĄCZONY !! , Mateusz_ok 30/05/05 22:23
    !!!

  8. Czy mi się wydaje, czy ... , Remek 30/05/05 23:33
    ..widziałem tego posta w innej postaci?

  9. powiedz Ty mi zlotko, czy Ty cos noskiem wciagasz? , koral 31/05/05 00:08
    bo ilosc wykrzyknikow w jednym Twoim poscie przewyzsza dzienne na nie zapotrzebowanie na calym boardzie...
    zobaczysz, jeszcze Ci wytna tarczyce od tej nadpobudliwosci.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL