Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » KHot 16:56
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31
 » Fl@sh 14:58

 Dzisiaj przeczytano
 37419 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

prawa autorskie , hopek 31/05/05 16:29
"Szanowni Panstwo

otrzymalismy zgloszenia w sprawie naruszenia praw autorskich z Pana/Pani komputera:

w dniu 2005.05.02 godz: 05:56 GMT

Prosimy o zaprzestanie tego typu praktyk.
Jesli w ciagu 24h sytuacja ta nie ulegnie zmianie, bedziemy zmuszenia Panu/Pani zablokować dostep do sieci Internet w zwiazku z naruszeniem Regulaminu swiadczenia uslug multimedialnych."


I co ja mam z tym zrobic ? Przejmować się , czy nie ? Dostał ktoś coś takiego kiedyś ? :) 3 Kompy przez okno czy jak ? Mail wyslany miesiac temu , dzisiaj odebralem :).

  1. A co takiego niby zrobiles? , Mms 31/05/05 16:39
    Jak to dostales od Twojego dostawcy netu, to pewnie wysyla to kazdemu klientowi, co by odciazyc lacza i serwer.

    Pozdrawiam

    1. mam nadzieje, bo lekko mnie to przestraszylo , hopek 31/05/05 16:46
      co zrobilem ??? torrenty , czasem emule

      1. Dla mnie to sciema. , Mms 31/05/05 16:49
        Tu nawet nie pisze co takiego zrobiles, np. o tej i o tej godzinie laczyles sie z IP takim i takim i ssales jakas tam gre. A siec BT rozwija sie nie tylko w "zla" strone, ale i "dobra", np. serwisy z demami gier czesto obok adresow HTTP, czy FTP podaja linka do torrenta.

        Pozdrawiam

        1. napisac do nich i zapytac o co dokladnie chodzi ? , hopek 31/05/05 16:57
          porosic o jakies dowody,logi czy cos takiego ?

  2. Ja bym to olal. , Mms 31/05/05 18:04
    :))

    Pozdrawiam

    1. Mialo byc pod "napisac do nich i zapytac o co dokladnie chodzi ? , hopek 31/05/05 16:57". , Mms 31/05/05 18:05
      j.w.

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL