Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 26811 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rzezacy wiatraczek na grafie (CLAP) - co robic? , mintaj 1/06/05 18:48
Wczoraj zaczal mi rzezic wiatrak na grafie - stary, ponad 4-letni CLAP - przeczyscilem go jak moglem z kurzu i na parenascie godzin przestal halasowac, a dzis zaczal znowu. Co robic? Da sie go jeszcze jakos reanimowac? Jesli nie, to czy dostane taki wiatraczek pasujacy do radiatora, ktory jest na CLAP'ie czy tez radiator tez bede musial wymienic (ciekawe, jak go zdejme)? Jaki wiatrak (lub wiatrak + radiator) polecacie na ta grafe (zeby byl cichy, dobrze chlodzil i byl trwaly - no i niedrogi :)? Poprosze o propozycje + linki.

AMD: Do less in more time

  1. przesmaruj ... , Nebuchadnezzar 1/06/05 19:18
    ja w takich przypadkach wpuszczam kropelke oleju do mechaniki sprzetu elektronicznego - wystarcza to czasami na rok. Od biedy chyba moze wystarczyc olej silnikowy.

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. wd40 , XiSiO 1/06/05 19:30
      psiknij do niego do srodka pomaga zawsze.

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. Zamiast... , marsellus 1/06/05 20:41
    ...się ścierać kup nowy, wymień i spokój.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. moze jakis ac silencer bedzie pasowal? , wrrr 1/06/05 21:07
    http://sklep.proline.pl/...dzenie+kart+graficznych

    Pozdr.

  4. Zalman ZM-NB47J , PKort 1/06/05 22:35
    Chyba, że chcesz się trochę pobawić - mogę Ci za grosze odstąpić radiatory z zestawu ZM-80D HP - wal na priv.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. ja na swojego Geforce 256... , cybertec 1/06/05 22:40
    ...nie CLAP'a zalozylem Zalman ZM-NB32J. I dziala...bo w reanimacje starego wiatraka to bym sie nie bawil, bo to wystarczy tylko na jakis czas, a pozniej znowu bedzie halasowalo...

    pozdrawiam
    cybertec

  6. jak masz jakis radiator dla durona , Holyboy 2/06/05 02:54
    to przyklej go kropelka - ja na moim GF3 tak mam - cisza :)
    jak nie to kup zalmana :)

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL