Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38482 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do znawców sprzętu foto - warto wymienić Minoltę 7Hi na Sonego F828 ? , Doczu 1/06/05 19:32
Pomijam całkowicie sprawę matrycy, bo nie mam specjalnych ciśnień na większa matrycę.
Oczywiście uwzględniając różnicę w cenie obu aparatów (ok 900 PLN droższy Sony)

  1. Wydaje mi się że nie... , pachura 1/06/05 21:46
    ...oczywiście o ile nie interesuje Ciebie jakiś konkretny feature Sony'ego (np. mało praktyczny nightvision), albo masz pełno memory sticków. Ogólnie to aparaty tej samej klasy, może Sony jest trochę nowszy, ma więcej bajerów, większą matrycę i ładniej wygląda, ale zaskakującej różnicy w jakości zdjęć nie ma co oczekiwać.

  2. nie , kubazzz 1/06/05 22:25
    Sony ma ogromna abberacje chromatyczna jak na ta klase aparatu co przy jego stalej optyce na pewno nie jest zaleta:)

    SM-S908

  3. IMHO nie , PKort 1/06/05 22:36
    Minolta robi minimalnie gorsze zdjęca. Ale matryca w F828 jest jednak gorsza, niż w Minolcie.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. Ok. THX za info , Doczu 1/06/05 22:47
    Jak już pisałem na większej matrycy mi nie zalezy, na nightvision też. Kusił mnie jedynie nico jasniejszy obiektyw, ale to byłow F717 - nie pamiętam jaki jest w F828.
    No ale to już raczej nie istotne. Zostaję przy 7Hi.
    Jeszcze raz thx za pomoc w decyzji.

  5. hmm , akustyk 1/06/05 22:51
    nie. ten Sony to szajs jak na swoja cene.

    jak chcesz wymieniac to tylko i wylacznie lustro.

    http://akustyk.magma-net.pl

  6. Doczu... , Tummi 2/06/05 00:51
    ...a nie przegrzewa Ci sie minolcina jak zrobisz 60-80 zdjec pod rzad (i duzo autofocusowania po drodze)??? Moja wywala 'err' na gornym lcd i sie wylacza...
    Jaka masz CF w minolcie?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. hmm... , Doczu 2/06/05 06:13
      ... miałem tak ze dwa lub trzy razy, że jak za duzo autofocusowania było to się zawieszła, i była cholernie ciepła przy uchwycie. Nie pamiętam ile wówczas zdjęc robiłem ale taka sytuacja miała miejsce. Karta to Kingston 512 i jeszcze jedna 256 noname.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL