Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45695 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

to tylko w tym kraju... , bier 2/06/05 15:43
http://wiadomosci.gazeta.pl/...,60935,2743297.html

bier

  1. nie no , laciak88 2/06/05 15:54
    to jest juz chyba lekkie przegiecie

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. hmm... , JasioWP 2/06/05 15:57
      też tak uważam

  2. hmm , kubazzz 2/06/05 15:59
    to i tak podyplomowe wiec co w tym strasznego.
    jesli nie bedzie chetnych to znaczy ze bylo bez sensu, jesli beda chetni tzn ze byl taki kierunek potrzebny.

    SM-S908

  3. Przeginają pałę, , sebtar 2/06/05 16:02
    Przypomniało mi się coś, może mniej zgodne z tematem ale ogólnie z tym krajem:

    "To tu polityka wysysa mózg,
    to tutaj asa zabija król,
    gdy trwa święta wojna serca i słowa
    nie ma już miejsca żeby się schować..."

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. hahaha , Auror 2/06/05 16:05
    ludziom to odwala ....

    ciakawe jaki zawód po tym? :-)))

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. Papież... , Remek 2/06/05 16:15
      ...

      1. rotfl , JasioWP 2/06/05 17:08
        ...

    2. expert w TV... , tecep 2/06/05 17:13
      taki zawod;)

      taaaaaaaaa.....

  5. hmm , 0r8 2/06/05 16:15
    papież?

    1. ups , 0r8 2/06/05 16:16
      pod Aurorem

      ups2. Remek mnie uprzedzil :>

  6. Będzie jak znalazł gdy... , Jaceqp 2/06/05 16:26
    ... w teleturnieju Wielka Gra będzie temat: "Karol Wojtyła: Życie i Twórczość"... i chyba na tym kończy się potrzeba takiego kierunku studiów... :[

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  7. Co w tym złego? , NimnuL-Redakcja 2/06/05 17:30
    jako hobbystyczne rozwinięcie wiedzy ... czemu nie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  8. Niektórzy w tym kraju powinni zmoczyć główke , mirenium 2/06/05 18:14
    zimną wodą, oj powinni....

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

  9. YEZOOOOOZ , MayheM 2/06/05 20:29
    no niech to BUAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAHAAA

  10. fantayzm tu fanatyzm tam , DmK 2/06/05 23:01
    i tak rozsadek, madrasc, poboznosc itp. umarlo dzien po smierci papieza... wiec nie ma sie co dziwic.... zapomnialem dodac ze narodzilo sie 10 minut po jego smierci....

  11. nie wiem na co się niekturzy tu oburzają?!! , Seba78 3/06/05 00:48
    nikt wam nie każe kończyć tego... być może dla niektórych może być to ciekawe... Wogóle to zauważyłem, ze panuje dziwna paranoja na punkcie klerykalizmu... jest to leko śmieszne, śmieszniejsze nawet niż niefotunne zachownia kleru. Dajcie odpocząć już. Zawsze się gdzieś przyplącze jakiś jeden nieomylny prowadzący świętą woję z kościołem. lekko zaczyna to drażnić.

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. sorki za orta, winno być niektórzy:) , Seba78 3/06/05 00:50
      tak na wszelki wypadek jakby ktoś się przyssał;)

      www.nieruchomosci-gil.pl

    2. No cóź, sami , sebtar 3/06/05 07:50
      są sobie winni...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL