Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45961 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jarocin PRL Festiwal , XepeR 2/06/05 17:56
Ehh, stare czasy... :)) Kto sie wybiera?

http://www.festiwalprl.jarocin.pl/
http://www.independent.pl/...estiwale/jarocin_prl/


* bilety wstępu na koncert główny to kartki reglamentacyjne na kulturę (ceny biletów 10-15 złotych)
* "Gazeta Festiwalowa" szatą graficzną i językiem przypominająca czasopisma z okresu PRL ("Trybuna Ludu", "Gazeta Młodych")
* przerwy na montaż - ruchoma mównica z lektorem czytającym teksty przemówień i wygłaszającym różne oświadczenia
* w trakcie koncertu chwilowe braki w dostawie prądu
* patrole milicji legitymujące napotkane osoby i wlepiające mandaty za złe zachowanie i niechlujny wygląd
* stoiska - szare, z płyt paździerzowych, z pustymi półkami sklepowymi, reglamentacja parówek, sprzedaż maślanki w woreczkach
* stoisko Pewexu - wydzielony fragment stadionu, w którym będzie dostępne piwo i inne współczesne produkty
* cenzura tekstów zespołów
* hasła i tablice socjalistyczne na terenie miasta, przywrócenie nazw ulic z lat PRL-u, aranżacja sklepów w centrum,
* stadion: plansze z hasłami propagandowymi z lat 80. (malowane ręcznie podobnie jak w PRL-u) oraz plansze wymieniające artykuły konsumpcyjne przypadające na jednego obywatela wg kartek reglamentacyjnych.

Zapowiada sie ciekawie, hehe.

  1. komuno wroc!! , kubazzz 2/06/05 18:11
    chcialoby sie powiedziec:)
    ech...

    SM-S908

  2. komuno... , czyx78 2/06/05 18:40
    komuno wróć bo rolnik kuno

    heheheh

  3. ja sie wybieram... , kyusi 2/06/05 19:26
    ... no mam taka nadzieję, jutro bede wiedział na setke%
    nie moge sie doczekac

    -=error=-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL