Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51956 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LCD za okolo 1350zl. co wybrac , chris_gd 3/06/05 15:27
znajomy ostatnio kupil NEC-a 1770nx i sobie chwali, ja jeszcze go nie widzialem wiec ocenic nie moge
jednak bede wdzieczny za wszelka opinie, jakby ktos pytal, to grac lubie wiec miloby bylo gdyby do gier sie nadawal
druga sprawa (wiem, ze lamerskie pytanie) jak to jest z rodzialka, czy np. 1024x768 grac sie da jesli nominalna jest wieksza (1280X1024) ?

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. ... , john565 3/06/05 15:32
    lg1730P, mam mie sie podoba, kolorki ok, w gry tesz da się grać,

    odp: da sie grać na niższych rozdizałkach bez problemu

    f*ck

  2. LG1720P , rurecznik 3/06/05 17:36
    Mnie przypasił. Ma dodatkowo wejście DVI.

  3. mam to samo , m&m 3/06/05 18:53
    co Twoj kumpel, tez sobie chwale, gram w AoT i nie ma problemu, tylko na czas grania podwyzszam kontrast z kilkunastu normalnie do ok. 50-60%

  4. a jak to jest z czyszczeniem LCD? , chris_gd 3/06/05 18:54
    bo slyszalem ze bardzo latwo go "zajechac"

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. LCD jest miekki , Conroy 3/06/05 19:40
      To nie szklo, taki panel ugina sie pod naciskiem i nie jest odporny na zarysowania. Po 2 latach wycierania panelu chusteczkami i od czasu do czasu miekkim pedzlem z kurzu sa na nim widoczne rysy - cala masa malutkich rysek. Nie wplywa to jednak na uzytkowanie go.

      http://flickr.com/photos/myhacien
      da

      1. przesadzasz , Liu CAs 3/06/05 19:57
        ja mam panel od ponad 2och lat, ekran myje zawsze mokra bawelniana szmatka, a potem druga taka sucha wycieram i do dzis wyglada jak nowka.

        -= parówkowym skrytożercom,
        mowimy NIE =-

        1. Nie przesadzam , Conroy 3/06/05 20:35
          Wiem co mowie. Byc moze nie zauwazyles, ale ja mowie o papierze, Ty natomiast o bawelnie. Papier to nie bawelna. Wszystko co zrobione z papieru bedzie rysowac taki ekran. W koncu od czegos pojawia sie obtarcie nosa przy dlugim katarze :)

          http://flickr.com/photos/myhacien
          da

          1. calkiem mozliwe , Liu CAs 3/06/05 21:26
            ja tez czasami uzywalem chusteczek ale na szczescie obeszlo sie bez "rysek".

            -= parówkowym skrytożercom,
            mowimy NIE =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL