Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52157 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co myslicie o Manta Dragon Pad ? , zgf1 3/06/05 16:14
Z wygladu fajny padzik, wielka zaleta to az 12 przyciskow fire,
dobrze lezy w dloni, cena to okolo 70zl...



Ale jak jest z awariami ?
Czy nie rozleci sie po miesiacu jak to mialem kiedys z jakims
tanim padem ?

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. ja mam dualshocka , Kriomag 3/06/05 16:23
    wszystko poza tandetnymi gumkami od fajerów jest ok (pękają dość szykbo, jeden fajer po naciśnięciu opornie wraca do góry), ale wibracje są, analogi dobrze dzialają wiec nie narzekam za ta cene.

    1. to chyba podrobke masz , KoDa 3/06/05 17:30
      ile dales ?

      http://kordian.it

      1. jaką podróbkę? , Kriomag 3/06/05 20:32
        tu mowa o padach manty i takiego wlasnie mam ( nazwa to dualshock 2 )

        1. hehe , KoDa 3/06/05 20:53
          Jak czytam Dualshock 2 to mysle o padzie Sony dolaczonym do PS2

          http://kordian.it

  2. Ja posiadam pada Apollo za 40 zl , sakooL 3/06/05 17:25
    tez 12 buttonow, rozmieszczenie takie jak na padzie PS2, 2 galki, wibracje, programowalne przyciski. Mam go od ponad roku i mimo intensywnej eksploatacji(NFS:U 1 i 2, Flatout itp) wszystko dalej dziala. A ten padzik Manty rzeczywiscie fajnie wyglada, nawet mu sie slepia swieca :), bralem go pod uwage przy wyborze, jednak w ostatniej chwili wybralem Apollo, ze wzgledu na cene

  3. Ok, dzieki... , zgf1 3/06/05 19:10
    Wybralem go glownie ze wzgledu na rozmieszczenie klawiszow, glownie gram w gry na n64, a na tym padzie akurat mi to pasuje...

    Wczesniej mialem pada od PSX i brakowalo klawiszy...

    Leave me alone I know what I'm doing!

  4. mam taki , vector 3/06/05 22:24
    przy zakupie obawiałem się że mi tygodnia nie wytrzyma ale póki co już kilka miesięcy działa bez zarzutu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL