Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3686 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wracajac do tematu zgrywania vhs na kompa , lathander 3/06/05 20:40
bo mam taki problem ze wogole nie widzi mi podlaczanych urzadzen, ani tv ani videa, a jezeli chodzi o wyjscie na tv to dziala i wykrywa, moze to sa jakies opcje zeby to ustawic? mam taka przejsciofke z grafiki na inne wyjscia co sie nazywa vivo i tam mam we/wy s-videao i we/wy composit. moze mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?

Greetings from Earth

  1. A w końcu jakim softem zamierzasz to zgrywać? , JOTEM 3/06/05 22:26
    Poza tym urządzenia na wejściu Ci nie wykryje, co najwyżej obecność poprawnego sygnału video.
    Uruchamiasz soft, on wykrywa Twoją kartę grabujacą, jeśli soft jest oparty na nowszej technologi direct show, to albo udostępnia Ci okno konfiguracji grabbera, albo tzw crossbara do przełączania wejsć. W jednym albo drugim wybierasz to wejście, które Cię interesuje (s-video albo composite) podłaczasz do niego kabel z sygnałem video, podejmujesz decyzję na temat przeplotu (przeszkadza - zgrywasz w połowie palu albo stosujesz niezwykle zaawansowane mechanizmy Twojego softu do zgrywania, aby go uczynić mniej widocznym), wybierasz ewentualnie sposób kompresji (polecam bezstratnego huffyuv'a z późniejszą rekompresją gdy zamierzasz działać w pełnym palu) naciskasz klawisz "start" i po sprawie.
    Nigdzie więcej nic nie ustawiasz.
    Pozdrawiam.

    Poryjemy..zrobaczymy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL