Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3218 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ubuntu - krzaki na ekranie, karta graficzna, setki kolorkow , Nazgul 3/06/05 21:40
i nic nie widac na ekranie, moze ktos mi pomoc? Grafika do GF 6600 :) pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. to moga byc artefakty... , blazejm 3/06/05 21:56
    ...sprawdz czy karta sie nie przegrzewa i czy nie jest podkrecona.a jesli nadal nie znikna to widocznie jest uszkodzona

    1. ale na windowsie jest ok , Nazgul 3/06/05 22:40
      chyba nie pomyslales ze ubuntu to gra? w konsoli jest ok , tylko jak sie wlacza KDE/GMONE

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. drivery nvidii zainstalowałeś? , kicior 4/06/05 00:31
    123

    1. gdybym jeszcze wiedzial jak... :/ , Nazgul 4/06/05 07:51
      any help?

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. dość łatwo akurat , kicior 4/06/05 11:52
        1. ściągasz driver ze strony nvidii
        2. dajesz mu atrybut wykonywalny (chmod +x nazwapliku.run)
        3. instalujesz driver pisząc w konsoli ./nazwapliku.run (musisz wtedy być rootem i pamiętaj, że musisz mieć zainstalowane źródła jądra.
        4. dokonujesz zmian w pliku /etc/X11/xorg.conf
        4a. w Section "Modules" wywalasz Load "dri" i dodajesz Load "glx"
        4b. w Section "Device" zmieniasz Driver "nv" na Driver "nvidia"
        4c. dodajesz ewentualne wpisy konfigurujące driver w sekcji Device (zgodnie z readme)
        5. restartujesz iksy

        PS to wszystko jest opisane w readme dostępnym na stronce razem z driverami

        1. instrukcja dobra [nawet lepsza niż moja przyznaje] , ale polece koledze nazgulowi co inn.. , McKania 4/06/05 12:18
          ...ego

          tyczącego się bardziej ubuntu jako tako niż samych sterowników, choć sama instalka sterowników też opisana gdzieś tam jest : )

          http://ubuntuguide.org/

          poznaj moc apt - geta : )

          config: skóra, fura i coreDuo ;)

          1. jakbyś englisha nie umiał to jest też polska wersja, pogoogluj dobrze.... , McKania 4/06/05 12:19
            choć tam angielskiego za bardzo umieć nie trzeba w sumie

            config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL