Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10691 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zadanie z Exela - powalilo mnie pomożcie , borg18 4/06/05 19:34
Mialem ostatnio kolosa z Exela nie bylo mnie na kilku ćwiczeniach z niego i troche sie przestraszylem bo bylo coś takiego
1.sporządzić wykres z y(x)=x^3 (do 3)
2.f(x)=pierwiastek z x do trzeciego stopnia
a to mnie rozwalilo bo niewiekdzialem o co chodzi
3.Automat pakuje cukier do 1 kg toreb. Na 1 dobrej wadze zwarzono z dokładnością do 1 g 12 toreb cukru.Wprowadź dane do arkusza , oblicz wartość średnią i jakieś odchylenie ale tego niezapamietalem ktoś wie to zrobić? dizekuje z góry moze to i proste ale np przy funkcji x do trzeciej nie wiem bo jak wpisze x to wyskakuje błąd "nazwa" pomozcie

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. Poszlo na mail , Conroy 4/06/05 20:09
    Nie wiem tylko o co chodzi z zadaniem 2. Ostatecznie zrobilem szukanie pierwiastka 3 stopnia z x. Nie ma do tego funkcji wbudowanej, ale mozna uzyc solvera, albo 'szukaj wyniku'.
    Np. ustaw komorke D33, wartosc 8, zmieniajac komorke A33. Tylko mysle, ze to jednak nie o to chodzi.
    Co do zad 3, to wybralem odchylenie standardowe, ale sa jeszcze inne do wyboru, po prostu zakladam, ze o nie chodzilo.
    A co do zad 1 to wstydz sie :P

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

  2. pierwsze , borg18 4/06/05 20:31
    jako tako zrobiłem tylko ja chcialem narysować wykres z samym x a nie podstawionymi liczbami, dzieki bo rozjasniles mi zadanie 3 bo nie wiedzialem o co biega kurcze takie proste sie wydaje a tu .....a 2 to pewnie tak jak zrobiłeś cociaz powinna być jakaś funkcja bo to dziwnie wygląda tak...dzieki wielkie!! :)

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  3. Przecież drugie (pierwiastek n-tego stopnia) to.... , rzymo 5/06/05 00:05
    jest to podnoszenie do potegi 1/n :D

    czyli np.:
    - sqrt(9) = 9^(1/2)
    - pierw. 17-stopnia z 9 = 9^(1/17)

    ... ITX ...

    1. Wiedzialem, ze cos mi umyka , Conroy 5/06/05 00:27
      Genialne w swojej prostocie i dziala, co najwazniejsze :)

      http://flickr.com/photos/myhacien
      da

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL