Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10622 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Emule MorphXT - jak pomniejszyć liczbę slotów na upload , skandal 4/06/05 22:59
Przesiadłem sie z LSD na MORPH'a v6.7 i nie wiem gdzie mogę zmniejszyć liczbę slotów wysyłania. Na Neo640 upload ustawiony mam bez ograniczeń czyli 20kB a morphik uploaduje 9-11 klientom na raz. Chciałbym ustawić na jakies 5 góra 6 osób. W morphie nigdzie w opcjach takiej możliwości nie widzę. Można ustawić minimalna ilość slotów ale to nie oto sie rozchodzi. Kombinowałem też z opcje->upload manager ale tam jest tylko wybór sposobów dynamicznego uploadu i nic to nie daje.
Druga sprawa Morph często potrafi nagminnie trzymać klienta i uploadować mu po kilkanaście do kilkudziesięciu MB w jednej sesji - oczywiście wolałbym, żeby wysłał 9-costam Mb i zmieniał klienta. Używałem już kilku różnych modów i nigdy z ich konfiguracją nie miałem żadnych problemów . Natomiast w Morphie w opcjach brakuje mi kilku rzeczy.

Może znajdzie sie tu jakiś \"fachowiec\" od MORPHXT i poradzi mi jak go skonfigurować.

  1. hehe, też mam ten sam problem, wcześniej używałem AiRONiX i byłem , Jacek_2004 5/06/05 10:56
    zadowolony, cos mnie ostatnio podkusiło żeby zmienić mod. Teraz się trochę gubie, ale na sciaganie nie narzekam.

  2. hmm , ViS 5/06/05 12:33
    a czy tak naprawde to robi jakas roznice?
    i tak jest sie ziarnkiem piasku na pustyni, kazdy dorzuci od siebie po pareset kilo i plik gotowy :)

    moze popytaj tutaj: http://forum.emule-project.net/...php?showforum=28

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL