Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10696 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LAME]Win XP SP2 - jak wylaczyc instrukcje we flashu , PitBull_bb 5/06/05 01:34
jak kazdy zapewne wie w dodatku sp2 sa rozne zabezpieczenia by roznego typu syfy sie nie cisly do systemu (kontrolki ActiveX czy jakies pliki) i jesli wchodze na jakas strone chociazby z "lekarstwami" wbija sie taka tandetna animacja we flashu co zrobic by pozwolic na instalacje tego badziewia. czasami uda sie zamknac to okienko bez problemu, a czasem niestety nie ma takiej mozliwosci. wiec mam pytanie czy jest mozliwosc wylaczenia tego cholerstwa ? chodzi mi o sama animacje by sie nie pojawiala. pasek z ostrzezeniem na gorze moze pozostac.
dzieki

  1. zainstaluj , _DL_ 5/06/05 11:55
    Firefox + adblock trzeba troche pokombinowac ale jak sie nauczysz to mozna wylaczyc wszystkie wyskakujace animaje flash zaslaniajace tresc strony

    1. a nie ma gdzies poprostu , PitBull_bb 5/06/05 14:52
      takiej opcji ktora by to wyjeb...
      firefox'a mialem 2 dni i podziekowalem, niestety ale wogole mi do gustu nie przypadl

  2. .... , _DL_ 5/06/05 18:29
    no coz, sorry ale nie wiem co wy chcecie... przeciez firefox nie rozni sie kompletnie w obsludze od IE...

    jesli chodzi o wywalenie... nie... reklamy wyskakujace na ekranie to czesc elementow swf - flash bedacych elementem strony/banera. mogl bys probowac wylaczyc wszyskie swf'y ale wtedy poza reklamami wylaczyla by Ci sie zawartowc niektorych stron...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL