Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10880 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką tanią drukarkę laserową polecacie? , myszon 5/06/05 10:20
Przejrzałem archiwum, poszperałem na allegro. Interesuje mnie coś w okolicy HP seria 4, 5, 6 lub 1100. Priorytetem jest trwałość i prędkość wydruku (ok. 10str/min). Miło by było gdyby drukarka miała interfejs sieciowy. Nie uśmiecha mi się 10metrowy kabel LPT a niestety drukarka będzie stała kawałek od kompa. Opłaca się dokupywać dodatkowy RAM? Z drukarki będzie korzystać tylko jeden komp.

Jak to dokładnie jest z tą siecią. Potrzebuje kompa na print-serwer czy wystarczy podpięcie drukarki do switcha mojej sieci?

  1. HP LJ , Bach 5/06/05 14:36
    HP laser jet 1020.
    www.acris.pl

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  2. szukaj HP serii 5 , Deus ex machine 5/06/05 15:19
    jest tego duzo na allegro, ten model ma znamionowo jakies 35k kartek na miesiac, koszt druku maly, czesci (pamiec, modul printserwera, postscript ) tanie. I nie kupuj, zadnych laserow które maja wejscie papieru od góry ( L ), chyba, ze lubisz sterczec obok i czekac czy nie wciagnie wiecej kartek .-)
    za 300zl juz kupisz. Jak bede mial kase to tez bede na taka polowal, poki co znajomy ma w firmie i sobie bardzo chwali - a troche juz ich mial po drodze i ta jest wedlug niego najlepsza. No i oczywiscie jak masz wewn. printserwer w drukarce to mozesz spiac z kompem albo przez switcha .-)

    "Uti non Abuti"

  3. proponuję , stiv 5/06/05 22:48
    zamiast 5 lepiej 4+ beben ceramiczny drukarka nie do zdarcia, toner regenerowany 100 zl na 8000 str

    1. a jak ze sterownikami? , myszon 6/06/05 00:21
      ma możliwość druku 2 lub 4 stron na jednej kartce? Da się do 4+ dodać sieć?

  4. do 4+ , stiv 6/06/05 10:48
    można kupic z kartą sieciową, postscript-em, rozszerzyć pamięć (podobno trzeba kupować specjalne kości ale ja włożyłem zwykł stare kości SSRAM ze starego kompa i działa) , poszukaj modelu z polskim menu,

  5. Zdecydowanie , PKort 6/06/05 18:40
    LJ2100. Można dostać wersję TN z interfejsem sieciowym.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL