Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10645 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cóż w zasadzie to nic ale pochwalę sie , jarech 5/06/05 10:39
uprzedzam nie lubię tego robić ale co tam od kilku dniu ma juz 1 GB Ramu no i Logitecha głosniczki Z5300 subwoofer jest PORAŻAJĄCY!!:))

  1. cieszymy sie razem z Tobą , Jacek_2004 5/06/05 10:58
    :{)

  2. A gdzie dorwałeś Z5300? , zartie 5/06/05 11:36
    Kolega się napalił, a tu nigdzie ich nie ma :-(

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. hmm , kubazzz 5/06/05 11:54
    to wole nie myslec co by bylo w przypadku 5500, ktore chcialem kupic:)

    SM-S908

  4. a głośniczki też? , Remek 5/06/05 11:57
    bo zwykle u Logiego dźwięk z nich jest tępawy i bez dynamiki...

  5. Łał. , GregorP-Redakcja 5/06/05 12:25
    j.w.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  6. Dla mnie porażający sub, to np. , rzymo 5/06/05 13:41
    produkt KODY (chociażby SW1000), Paradigma (np. PDR-10), JBL Northrbridge, Yamaha, itp. (jeszcze parę ciekawych konstrukcji by się znalazło).

    Nie chodzi o głośność (swoją drogą b. wysoką), tylko o jakość i kontrolę basu, głównie przy najniższych rejestrach.

    Pewnie moja ocena wynika z tego, że po prostu nie lubię sprzętu komputerowego - za dużo mniejsze pieniądze można mieć dużo lepszy "normalny" zestaw :) (wolę b. dobre stereo niż średnie 5.1)

    ... ITX ...

    1. myśle podobnie jak Ty , Carmamir 5/06/05 18:42
      Trudno porównać jakiś zestaw komputerowy do np. B&W.

      No to się wkopałem...

    2. Mówcie co chcecie , molgwi 5/06/05 18:58
      Sub w Z-5500 jest naprawdę dobry.

  7. a na allegro , jarech 5/06/05 18:08
    za 550 plus koszty przesyłki,co prwda poszło na konto znajomka z ulicy(gwiazdka).Fakt faktem sa trudno dostepne;rzymo masz niewątpliwie racje ale to zestawy kosztuja i za 550 zeta to zadnego z nich nie dostane:((

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL