Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10712 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samoczynnie wyskakujące reklamy z IE , Bronek99 5/06/05 13:18
Mam coś takiego, że podczas pracy kompa (mimo, że nie używam w danym momencie explorera) Wyskakują mi co chwilę jakieś różne okna z reklamami :/ . Przeskanowanie Adaware, Spybot, Avast, Mks online nic nie pomaga :/ Jak w kerio zablokuję całkowicie IE to dalej okna wyskakują tylko puste :/ Jedynym sposobem na to jest odłączenie lanu :/ Help me!! ;(

Dobry programista wiesza się wraz
ze swoim programem :-)

  1. acha , Bronek99 5/06/05 13:25
    popup stopper też nic nie daje

    Dobry programista wiesza się wraz
    ze swoim programem :-)

  2. hmm , Czarek 5/06/05 13:29
    - uaktualnij programy AS i/lub ich bazy
    - skanuj w trybie awaryjnym
    - wyprobuj inne programy AS

    AS - anty-spyware

    1. bazy są uaktualniane , Bronek99 5/06/05 13:51
      codziennie

      Dobry programista wiesza się wraz
      ze swoim programem :-)

  3. zobacz co masz uruchomione , J@rek 5/06/05 13:37
    przy starcie ssytemu... podejrzane wpisy wywal.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. a pozniej , J@rek 5/06/05 13:37
      pliki, z ktrymi byly powiazane te wpisy.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  4. wylacz flashgeta , JanoszW 5/06/05 14:10
    j.w. :)

  5. I wywal IE... , MetalSlug 5/06/05 15:36
    ...a w toi miejsce zainstaluj FireFox'a albo coś podobnego.

    Zagrajmy w
    "Totalną Termojądrową Wojnę"...

  6. hmm , Dygnitarz/Wiche 5/06/05 18:46
    czasami rozwiązanie jest bardzo proste - start -> ustawienia -> panel sterowania -> dodaj/usuń programy. Jeśli nie pomoże, to przeskanuj dysk z innego, czystego systemu, zmień przeglądarkę, względnie wyłącz obsługę activex/ustaw poziom zabezpieczeń na najwyższy.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  7. to typowy objaw dla flashgeta , digiter 5/06/05 19:06
    instalacja nowej przeglądarki nic tu nie da. Witaminka też niewiele pomoże bo on łączy się z bazą danych. Przejdź na starszą wersję albo wywal go zupełnie.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL