Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24837 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukuje wszelakich inforamcji na temat backup-u , Emios 6/06/05 22:09
Zarówno Har.. jak i Soft..
Google przeszukane, ale wciaz mało.
Moze ktos ma opisane jakies programy, skrypty itp.

e-mail:
Z góry wielkie dzieki

  1. szeroki temat , Ranx 6/06/05 22:14
    moze go zawezisz?
    programow multum ze zaczniemy od wbudowanych w wiekszosc sysopow. potem programy zewnetrzne + nosniki. potem backup sprzetowy.
    z kumplem wymozdzylismy backup "w powietrze" - na odpowiednio dlugim kablu z odpowiednia predkoscia (GB na swiatlowodach + dwdm) na x km kabla jestes w stanie zmagazynowac calkiem niezle pojemnosci:) i to wszystko o tyle fajne ze zadna BSA tego nie zlapie. wystarczy wyciagnac wtyczke zasilajaca:)
    (wiem wiem mysmy tego pierwsi nie wymyslili)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. Oki juz rozwijam. Robie pracę zaliczeniowa ( ok 30 slajdow) , Emios 6/06/05 22:18
      To maja byc podstawy. Przyjołem sobie taki podział

      1. Ogólnie o backupie ( co to jest itp.)
      2. Backap Hard... ( jak działa, koszty itp. ) - do tego punktu nic nie mam
      3. Backup Softwerowy ( jakies porownanie programów ) - to mam juz opracowane tip top
      4. Skrypty które mozna rzucic w harmonogram - tu mam juz trob od Ruleza ( THX )

      Aha wszystko pod Winde

      1. Hę? , pachura 6/06/05 22:39
        Nie za bardzo kumam o co Ci chodzi... to może rzucę parę luźnych haseł:
        - zrzuty na streamer/płytkę/drugi twardziel/inny komputer
        - mirrorowanie dysków w RAID-zie
        - zrzuty partycji (Ghost) vs. zrzuty katalogów vs. dumpy baz danych
        - ...

        1. Tylko to pierwsze , Emios 6/06/05 22:42
          Na inna partycje, CD, Server. Bardziej archiwalizacja za pomoca programow lub sprzetowa ( taśmy itp. )

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL