Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24353 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jak sie hakuje w SP Chaos Theory.. , tecep 6/06/05 23:32
czytam instrukcje nie moge rozkminic, ogladam filmiki nie lapie za bardzo.Moze mi ktos tak jakos to ladnie wyjasnic?

taaaaaaaaa.....

  1. Potrzebujesz , Mms 6/06/05 23:35
    DriverStudio [ www.compuware.com/...ucts/driverstudio/default.htm ], IDA Pro [ www.datarescue.com/idabase ] i duuuuuzo wiedzy na temat assemblera. ;)

    Pozdrawiam

    1. A jak sama gra? , Mms 6/06/05 23:36
      Opyla sie 80zl wydac, jak ma sie do innych czesci i jak z wymaganiami sprzetowymi?

      Pozdrawiam

      1. jak dla mnie miodna:) , tecep 7/06/05 08:03
        Wymagania?Na Barthonie 2500, 512mb ramu, Radeonie 9200 dziala znosnie;)Nie zeby jakos smigala, ale nie przycina jak jest goraco,a chyba o to chodzi;)Muzyka klimatyczna, no i dzieki Bogu plytka polonizujaca mi nie dziala(gra niby brata, a on chce koniecznie po polsku, nie dziala wiec nie musze kombinowac:P)

        taaaaaaaaa.....

    2. smiesznie , Yoghurt 7/06/05 01:11
      z tego co ja zrozumialem to gosciu pyta "jak sie hakuje" w grze a nie gre ;)

      root is a state of mind

      1. A co za roznica , Mms 7/06/05 01:23
        czy gre czy w grze? I tak musi cos shaczyc. ;)

        Pozdrawiam

        1. :)) , Yoghurt 7/06/05 15:57
          sam fisher jest niezly w odbieraniu zycia wrogom wolnosci i stanow zjednoczonych ale z IDA pro moim zdaniem moglby miec problemy ;)

          root is a state of mind

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL