 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31917 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Sony-Ericsson P800 ktoś posiada? , Milo 7/06/05 10:39 Nosze się z zamiarem zakupu telefony SE P800 - nowego! może ktoś wie gdzie kupić z grawancją i fakturką za dobrą cene. Wiele telefonow nie ma polskiego menu - gdzie i za ile to zakupić?? prosze o odpowiedzi.- mialem , Yoghurt 7/06/05 15:51
przez ponad pol roku ten telefon. za czasow gdy ja go posiadalem nie bylo do niego polskiego menu (to bylo 1,5 roku temu). mozna bylo kupic na allegro jakas nakladke na "system operacyjny" tego telefonu i tam czesc aplikacji byla spolonizowana (ale nie byl to oficjalny soft SE do tego telefonu)root is a state of mind - Poszukaj tu , bAK 8/06/05 10:14
http://www.symbianonline.com/sol_mambo/ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|