 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31910 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Instalacja WinXp - SATA , alienmc 7/06/05 20:06 mam taki problem potrzebuje zainstalowac wina xp na dysku a przy instalacji wyskakuje mi ze nieznaleziono zadych dyskow (dysk jest na Sata ma zainstalowany juz 98 ale na partycji fat32) cos mi sie widzi ze to podczas instalacji trzeba swoje zrodlo sterownikow do sata podac tylko z kad mam wziasc plik taki. na stronie producenta plyty(abit) sterowniki posiadaja tylko nvRaid i nvAtaBus... from zero to hero - przy starcie instalatora , Sebek 7/06/05 20:15
wcisnąć F6 jak oto poprosi. A stery sa na pewno na płycie cd dostarczanej do płyty, więc trzeba je przenieść na dyskietkę. - a ja bede tym razem zlosliwy (choc wcale nie chce) , XCLONE 7/06/05 22:35
ARCHIWUM !
wystarczy wpisac zamiast w nowym temacie, to w wyszukiwarce boarda !!! kur..cze!
--
Pozdr.
Artur S.The World HAS Changed..
:P |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|