Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40085 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[SOFT] Miranda, Jabber, transporty do GG, Tlena - informacje o użytkownikach i wysyłanie , bwana 8/06/05 12:26
kontaktów - jak?

Sytuacja wygląda tak - używam (bo inaczej się nie da) GG i Tlena przez serwer jabbera (chrome.pl), jako klienta używam Mirandy z protokołem Jabbera. Kiedy na kontaktach klikam "Informacje o użytkowniku", widzę tylko , a chciałbym widzieć informacje z katalogu GG (czy tlena, zależnie od sieci w której jest dana osoba).
Druga sprawa - chciałbym móc wysyłać do ludzi kontakty, tak jak w kliencie JAJC czy exodus, robić broadcast komunikatów itp. Jak to wszystko uzyskać w Mirandzie?

"you don't need your smile when I cut
your throat"

  1. aj a sie dolacze , McMi21 8/06/05 12:42
    jak spowodowac aby miranda nie wyswietlala w tray'u tych wszystkich "ikonek" gg, tlena, itd. a tylko 1 sztuke ??

    1. opcje/kontakty/ikona zadań systemowych przy korzystaniu z wielu protokołów , bwana 8/06/05 13:11
      u mnie jest zaznaczone "Pokazuj wiele ikon" i "tylko gdy stany się różnią".

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. o to , McMi21 8/06/05 13:31
        to wlasnie :) - sprytnie ukryli - w opcjach kontaktow ... :))

        1. tak, jeśli chodzi o rozrzucenie opcji to Miranda powala , bwana 8/06/05 13:48
          zdrowo trzeba się naszukać czasem

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

    2. Hmm... , marsellus 8/06/05 13:12
      Pod XP możesz sobie ustawić "widoczność" wszystkich ikon z tray'a - po prostu zmień na "Zawsze ukryty".

      ~~~~ sapere aude ~~~~

      1. ale do tego trzeba , Tummi 8/06/05 15:17
        uaktywnic opcje 'ukrywaj ikony costam' i pojawiaja sie strzalki takie obok ikonek do rozwijania tego pola z ikonkami :(
        A mnie cholernie denerwuje ikonka 'bezp. usuw. sprzetu' odkad kupilem czytnik kart. grrrrrr

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL