Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48031 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak usunąć obrazek z menu start w XP? , bartos1985 8/06/05 20:38
Chodzi o to, żeby nie było obrazka ani nazwy użytkownika. Nazwe usunąłem, ale nie wiem jak się pozbyć obrazka nie wracając do klasycznego wyglądu menu. Pozdrawiam

GG 5500297

  1. nie wiem czy dobrze zrozumiałem , shavell 8/06/05 20:43
    control userpasswords2
    panel sterowania -> konta uzytkownika -> zmien sposob logowania

    Klikamy na Start -> Run -> wpisujemy Control Userpasswords2. Podświetlamy (wybieramy) użytkownika, który ma być automatycznie logowany, a następnie odznaczamy Users must enter a user name and password to use this computer i kilkamy Apply. Pojawi się okienko z monitem o wpisanie hasła; wpisujemy hasło wybranego wcześniej użytkownika i klikamy OK. Teraz auto-logowanie powinno działać poprawnie

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

    1. Chyba nie do końca:) , bartos1985 8/06/05 20:49
      Chodzi o to ze po wciśnieciu start na górze jest obrazek i nazwa uzytkownika, a chcę się obu pozbyć i mieć tam puste miejsce

      GG 5500297

      1. no tak nie doczytałem , shavell 8/06/05 21:07
        pomyliłem z logowaniem. U mnie nie ma tego obrazka ani nazwy użytkownika w menu start ale mam ustawioną kompozycje jako klasyczny windows wiecej niestety nie moge pomóc.

        Doświadczenie przychodzi z wiekiem
        tylko czasami jest to wieko od trumny...

  2. lol , Szczurek_krk 8/06/05 21:32
    po co chcesz to usnąć??

  3. moze proobuj , Tummi 9/06/05 00:13
    wylaczyc usluge 'szybkie przelaczanie uzytkownikow'.
    Gdzies tez mi mignela opcja 'zezwalaj na wylogowanie'.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL