Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48055 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[lame] znikający pasek zadań w WIN XP , vector 8/06/05 21:00
Jak przywrócić pasek zadań.
Znika najczęściej po tym jak wyłączam jakiś program przez Manadzer zadań (np. gdy jakiś program nie odpowiada)
Czy jest jakiś sposób (poza resetem) aby się pojawił?

  1. [;..;] , GesTee 8/06/05 21:05
    menager zadan -> aplikacje -> nowe zadanie -> wpisz explorer

    :)

    1. nie o to chodzi , vector 8/06/05 21:12
      mi zniknął pasek zadań
      Na pulpicie wszystkie ikonki mam więc explorer jest niepotrzebny.
      problem jest taki że nie widzę belki i za każdym razem jak coś zminimalizuję to muszę odpalać Menadze zadan->aplikacje->przełącz na
      A resecika zrobic nie moge bo ważne czynności w tej chwili wykonuje :)

      1. a moze , john565 8/06/05 21:18
        kliknij w okolicy przycisku zakończ proces

        f*ck

        1. eee , vector 8/06/05 21:22
          a gdzie jest taki przycisk?
          Masz na myśli "zakończ zadanie" ?

          1. no mam , john565 8/06/05 21:25
            ale to pewnie ci nei o to chodzi

            f*ck

            1. nie , vector 8/06/05 21:27
              niestety

              1. [;..;] , GesTee 8/06/05 21:52
                a we własciwosciach paska masz zaznaczone tozeby do ukrywał oraz czy ma go 3mac zawsze na gorze?

                :)

                1. mam , vector 8/06/05 21:58
                  włączone: trzymaj pasek zadan na wierzchu i pokaż pasek szybkiego uruchamiania
                  wyłączone mam: włącz autoukrywanie paska zadań

                  1. [;..;] , GesTee 8/06/05 22:15
                    czyli ok powinno byc ;/ dziwne

                    :)

                    1. i wkurzające , vector 8/06/05 22:17
                      pomaga tylko reset/wylogowanie

                      może błąd przy instalowaniu winaXP ?

                      1. cos pomieszane masz z uslugami - , Tummi 8/06/05 23:59
                        sprawdz dziennik zdarzen. Moga tez byc uszkodzone pliki .dll - mialem taki przypadek (pliki zastapione innymi wersjami) :/

                        T.

                        www.skocz.pl/uptime :D

  2. Tummi , vector 9/06/05 00:05
    a gdzie i jak ten dziennik sie sprawdza
    jak mozesz to łopatologicznie napisz, coś w stylu: "Menadze zadan->aplikacje->przełącz na"

    Jak poznać że pliki .dll są uszkodzone?

    1. Vector , Tummi 9/06/05 00:35
      :D
      panel ster->narz adm->zarz komp->podglad zdarzen
      tak jest w win2k3 - w xp moze podobnie - nie wiem na 100%, bo nie uzywam :D

      A .dll'e sam zepsulem - stad wiedzialem :D Musialbys porownac z .dll'ami ze sprawnej instalki (total cmd robi ladne porownania).

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. hmm , vector 9/06/05 01:37
        w Xp jest tak samo.
        Jest tam parę rekordów ale jak trzeba mieć do porównania sprawną instalkę to nic nie zdziałam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL