Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 56958 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

:)))) "Seks po ślubie" .... , garnek 8/06/05 23:07
http://komunikatory.net/forum/viewtopic.php?t=225

- - - - -
FAQ Boarda: http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq
Temat poprawiony przez Admina TwojePC.pl

  1. garnek , ENGELS 8/06/05 23:11
    weź garnek i załóż go sobie na głowę

    żenada

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    1. eee , garnek 8/06/05 23:13
      nie podniecaj sie tak....to tylko dla jaj

      1. hmm , ENGELS 8/06/05 23:20
        dla jaj ?
        sam wykonałes tę radosną twórczość? to gratuluję poziomu wynurzenia

        p.s. podniecają mnie zwykle kobiety

        Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

        1. stary , garnek 8/06/05 23:23
          ty nie masz co robic czy jak? mi ktos to przeslal na gg i sie tylko pobrechtalem z tego....nie wiem co ci jest

          1. to jest ENGELS , KoDa 8/06/05 23:51
            on zawsze tak ;)

            Bez urazy ofc

            http://kordian.it

        2. o co ci chodzi tym razem , szpieg Szoguna 8/06/05 23:55
          napisał byś jak człowiek o co ci chodzi ...

          piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  2. żal chłopa , vector 8/06/05 23:28
    jeśli historia prawdziwa

    też się z tego "pobrechtalem"

    może inny jestem ?

  3. lol , bat00n 8/06/05 23:48
    kolo mial pecha :<

    GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
    DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
    512MB, 750 HDD ;-)

  4. ohoho , Kriomag 9/06/05 00:04
    no comment :D

  5. a już myślałem, że to następny felieton kubazza'a , Remek 9/06/05 08:36
    :)))))

    1. to nie byl , kubazzz 9/06/05 13:52
      moj felieton:)
      ja go tylko wkleilem.

      SM-S908

    2. lubie te jego felietony :P , JasioWP 9/06/05 14:17
      123

  6. źle trafił , JasioWP 9/06/05 14:16
    ...

    takie rzeczy dzieją sie przez Radio które ma facjate [rotfl]...

    1. Trzeba siać... , Remek 9/06/05 15:23
      ...

      1. hmm... , JasioWP 9/06/05 17:46
        i na c**j Rydzu to radio zakładał? Wogóle spier****ł sprawe :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL