Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63808 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak skutecznie wyciszyć zasilacz? , negef 9/06/05 17:03
Zasilacz to Chieftec ATX- 1136H,zastanawiam się jak skutecznie go wyciszyć.
Zamontowane są w nim dwa wiatraki,80x25 i duuużo cieńszy chyba 80x15.Myśle o wymianie tego wyciągającego na Arctic Pro TC.
Tylko zastanawiam się jak go podłączyć,wyprowadzić kabelek na zewnątrz zasilacza i podłączyć do płyty głównej, czy lepiej ciachnąć go i przylutować do płytki zasilacza?
No i jest mały problem z tym cienkim wiatrakiem, bo nie widziałem nigdzie
takiego luzem,jak już to z radiatorem.
No i czy warto się z tym bawić?
Może lepiej go sprzedać i kupić coś takiego jak w linku?
http://zenfist.pl/z.php/products_id/40
Może ma ktoś tego Topowera i podzieli się opinią o nim?

  1. Kup sobie takiego , PKort 9/06/05 17:52
    http://zenfist.pl/z.php/products_id/127 - będziesz miał cicho. A na poważnie - rozważ wymianę wentylków z zasilacza na ciche. Podpinać możesz gdzie chcesz.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. mozesz ciachnac i lutowac , speed 9/06/05 18:32
    jedynie niech wszyscy pamietaja ze ze wzrostem temperatury sprawnosc zasilacza gwaltownie spada i bardzo czesto okazuje sie ze zasilacz 400-350 W po zabawach ledwo wyciaga 50 % bo po prostu jest mu za cieplo:).

    1. ten Arctic... , negef 9/06/05 18:46
      jest z czujnikiem temperatury i kręci się do ok 2500rpm,a że cichy to nie znaczy że mniej wydajny,problemem jest ten na spodzie,nie wiem czy dostane dostatecznie cichy wiatrak o takiej budowie.

      1. nie tak do konca z ta wydajnoscia i cichoscia , speed 9/06/05 19:02
        Dzisiejsze wiatraki prz tych samych obrotach maja praktycznie ta sama wydajnosc i ten sam poziom chalasu ( wykluczam tutaj badziewie za 2-3 zl ) . z drugiej strony dla jednych 20 decybeli jest glosno a dla innych 28 cicho. Najwazniejsze zebys byl zadowolony .

        1. speed, ja Cię bardzo grzecznie proszę , PKort 9/06/05 20:24
          Hałasu, nie CHałasu.

          Heavy Metal or no metal at all
          whimps and posers - Leave the Hall !!

          1. a jednak sprawdzaj :))) , speed 9/06/05 20:57
            Ok ,postaram sie .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL