Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76763 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy oplaca sie wlaczac funkcje Spanning Tree w routerze ? , CCC 11/06/05 14:43
Wlasciwie to pytanie kumpla

Ma on Neostrade + podlaczona do routera Planet (jaki model komkretnie nie wiem bo mi nie podal)
I ma ta Neo podzielona na kilka kompow w sieci
Wszystko dziala niby OK ale ma tam taka funkcje o ktorej nic nie wie a zwie sie Spanning Tree (teraz ma wylaczona).

Znalazlem niby jakies informacje w internecie ale mowiac szczerze nie wiele z tego rozumiem.

Gdyby ktos z was moglby mi wytlumaczyc w prostym jezyku o co chodzi w tym protokole i czy warto go wlaczac.

Thx z gory
  1. to ci sie raczej nie przyda na jednym routerze , biEski 11/06/05 15:26
    ;)
    to sluzy do eliminacji petli routingu
    na jednym routerze petli nie ma

    1. ja mysle ze kolega CCC ma petle , KoDa 11/06/05 18:31
      w glowce

      http://kordian.it

      1. [oplułem monitor] /\/\ [RoTfL] , JasioWP 12/06/05 01:27
        123

        1. Jasiu musisz mieć bardzo brudny monitor!!! A FEEEE! , ThY 12/06/05 15:50
          w prawie co drugim 'poście' piszesz, że go oplułeś, chyba wiem, dlaczego momentami wypisujesz takie bzdury - TY PO PROSTU NIC NIE WIDZISZ PRZEZ TEN BRUD I PISZESZ CO CI ŚLINA NA JEZYK (w konsekwencji na monitor) PRZYNIESIE....!

          :D

          1. LoL , JasioWP 12/06/05 18:57
            monitor zawsze po opluciu ze śmiechu myje [ekran] płynem do szyb...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL