Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76733 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"niechciany" download , kietom 11/06/05 15:26
Od wczoraj monitor sieci w menadżerze zadań, pokazuje, że co 20 sekund otrzymuję z prędkością ok. 150KB/s niechcianą przeze mnie "paczkę". Jest ona wielkośći ok. 1,5MB. I tak w kółko co 20s.
Kerio PF 4.1. pokazuje na wykresie to samo, natomiast KPF w zakładce "Przegląd" "połączenia" nie wykazuje takiego ruchu - żaden z uruchomianych programów nic nie przesyła. Sprawdzałem kompa Adawarem, Spybotem, MS AntiSpywarem, oraz antywirusem McAfee - nic nie znalazły - a połączenie ciągle się wznawia. Internet mam z kablówki. Co to może być?

  1. spróbuj może zainstalować pakiet F-Secure... , Jaceqp 11/06/05 15:35
    ... tzn antywirus+firewall w jednym - mi się wydaje całkiem skuteczny... może coś ci pokaże?

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. to trochę dziwne , digiter 11/06/05 15:49
    po 1h na twoim dysku ubyłoby 270 MB wolnego miejsca. Chyba że plik jest wysyłany dokładnie w to samo miejsce- czyli "zastępowany" przez nowy. Możesz użyć opcji wyszukaj- zaznaczasz że zmodyfikowany dzisiaj i wielkość powyżej 100 KB. Najlepiej przeszukiwać również ukyte pliki i foldery.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  3. A może to... , JE Jacaw 11/06/05 16:14
    ...wewnętrzne połączenie Kerio ? Ja mam wersję 2.1.5 i tam mam coś takiego jak opcja: ukryj połączenia Admin-Firewall, może w wersji 4 też coś takiego jest ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  4. poglebie atmosfere grozy, , Granth 11/06/05 16:21
    moze to rootkit?!?

    warto sprawdzic http://www.chkrootkit.org/
    http://www.sysinternals.com/...ootkitRevealer.html

    I have no mouth, but I must
    scream...!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL