Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76886 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Za co odpowiada ten skrypt Javy na stronie? , sakooL 11/06/05 18:01
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!--
var ns4up = (document.layers) ? 1 : 0;
var ie4up = (document.all) ? 1 : 0;

function HOffset()
{
var window_width = window.innerWidth ? window.innerWidth :

(document.body.clientWidth ? document.body.clientWidth : 0);
return Math.max( 0, Math.floor( (window_width - 609) / 2 ) - 204 ).toString();
}
document.write( "<DIV ID='IDAlignPage' style='position:absolute;top:0px;left:" +

HOffset() + "px;'>&nbsp;" );
function DoReposition()
{
var o='IDAlignPage';
if(document.getElementById(o)){
var e=document.getElementById(o);
e.style.left=HOffset()+'px';
}else if(ie4up){
var e=eval('document.all.'+o);
e.style.left=HOffset()+'px';
}else if (ns4up){
var e=eval('document.'+o);
e.left=HOffset();}
}

window.onresize=DoReposition;
window.onload=DoReposition;
//-->
</SCRIPT>

------------------------------------------------------------------------
Jest sobie stronka www. Prosta stronka, jakies logo, trzy przyciski i to wszystko. Ale w zrodle znalazlem cos takiego. Za co ten skrypt odpowiada, jesli ktos wie to bede wdzieczny, bo mnie to nurtuje niesamowicie :)

  1. a moglbys jeszcze umiescic ten skrypt Javy? , koral 11/06/05 18:50
    bo jak mozna zauwazyc w pierwszej linijce:
    LANGUAGE="JavaScript"
    jesli nie jestes nadal pewien w czym problem, to np.:
    http://tinyurl.com/d2sz7

    :))
    ok, wydaje mi sie,ze skrypt odpowiada za rozmieszczenie strony w zaleznosci od ekranu usera...ale pojecie o JS mam bardzo marne, wiec duza szansa,ze sie myle.
    pozdrawiam

    1. hehehe ;) , sakooL 11/06/05 19:18
      nie wiem co to jest, moja edukacja dot html zatrzymala sie na notatniku ;)

  2. hmm,,, , slawq 11/06/05 20:56
    czyzby za centrowanie strony na ekranie , na to mi wyglada, ale moge sie mylic, i robi to w zaleznosci od przegladarki

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL