Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76698 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy nie ma monitorow LCD 15" na matrycy xVA? , gorky 11/06/05 19:58
Musze kupic dla mamy LCDka. Max co moge wydac to 1000-1100 zlotych, przy czym im mniej tym lepiej. Zwlaszcza ze JEDYNE zastosowania to OpenOffice i internet.

Pomyslalem ze kupie jakas 15, ale wlasnie przegladam oferty i widze ze sa one dostepne tylko na matrycach TN, o ktorych z kolei czytam w archiwum ze sa bardzo srednie (nie siedze w LCD wiec jezeli sie myle to mnie poprawcie :) )

Czy rzeczywiscie nie robi sie malych monitorow na matrycach MVA? Jak tak to dalczego?
I czy daja one rzeczywiscie gorszy obraz?

Wolalbym sie nie pakowac w 17, bo troche sie boje o to ze 1280x1024 moze byc meczace dla osoby ze slabszym juz wzrokiem, a na 19" mnie nie stac...

  1. do offica i internetu to 17 , Artaa 11/06/05 20:28
    każda się nada
    co do rozdielczości jeśli ma dobrą funkcję uśredniania to 1024*768 nie wygląda tak żle
    prezesowa i księgowa w firmie tak pracuje i jest zadowolona
    (SAMSUNG)

    1. hmm , 0r8 11/06/05 21:24
      no bez jaj. to lepiej od razu ja tylem do monitora posadzic.

      zawsze mozna ustawic wieksze czcionki, czasami srednio to dziala, ale lepsze to niz "usrednianie".

      1. właśnie , myszon 11/06/05 21:53
        Ja mam wszystkie czcionki powiększone i jest git.

      2. kobiety wiedzą lepiej , Artaa 11/06/05 21:56
        no comment

  2. no ze kurde co?? , kubazzz 11/06/05 23:24
    1000zl za 15"??
    i nie ma bata, nie znajdziesz 15" na VA, a w ogole 15" jest teraz bardzo malo.
    najtansze 19" [fujitsu-siemens, belinea] sa juz za ~1300zl, czyli nie tak bardzo duzo.
    a mysle ze 1280x1024 przy 17" to podobnie jak 1024x768 na 15".

    SM-S908

  3. Zdecyduj się , PKort 12/06/05 11:38
    Matryca TN w zupełności wystarczy do OO i Sieci. Albo kupisz 15" z 700 złotych, albo 17" za 900. Tylko najpierw niech Twoja mam zobaczy, czy 1280x1024 na 17" to nie jest dla niej za dużo.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL