Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77926 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odinstalować Office 2003, gdy tradycyjne sposoby zawodzą? , maciusk 11/06/05 20:19
Dzisiaj padł mi Office 2003 przy każdej aplikacji z pakietu pokazywał, że jest nie zainstalowany dla danego użytkownika. Coś tam próbował sobie instalować ale oczywiście bez powodzenia. Chciałem więc go najpierw naprawić a potem, gdy to zawiodło zdeinstalować. Za każdy razem wyskakuje jednak błąd \"źródło instalcji dla tego produktu nie jest dostępne\"

MSI 683dx

  1. jak sięnie boisz to skasuj jego katalog i wszystkie wpisy w rejestrze , Artaa 11/06/05 20:25
    słowa kluczowe :
    office
    office11
    exel
    word
    itp

    1. Tak już próbowałem... , maciusk 11/06/05 21:43
      Ale np. z ze słowem office jest wiele wpisów ewidetnie nie związanych z winowajcą!

      MSI 683dx

  2. tych wpisów to trochę jest ;-) , Artaa 11/06/05 20:26
    1233

  3. taki blad pokazuje , Pietka 11/06/05 23:03
    ze musisz wlaczyc zrodlo instalacji, wlozyc instalke do cd, czy zamontowac ewetualnie obraz do tego samego dysko co przy instalacji, z ktorego instalowales caly pakiet

    1. tego też oczywiście próbowałem , maciusk 11/06/05 23:38
      i oczywiście nie pomogło :(

      MSI 683dx

  4. a jest specjalny programik , ksiaze 12/06/05 09:43
    wystarczy napisac do M$ i poprosic o programik odinstalowujacy office-y ma kilkadziesiat kilo i dziala fenomenalnie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL