Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76905 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak z poziomu rejestru wlaczyc AGPx8 ? , LucasDhala 11/06/05 20:57
Nie wiem co mnie podkusilo, zeby zainstalowac takie ustrojstwo jak DNA drivers. Cholerstwo wlaczylo mi fast write dla PCI-e (przeciez ja tego nawet cholera nie mam ! :( ) a wylaczylo Fast write dla AGPx8, co gorsza, we wlasciwosciach ponownie probuje wlaczyc AGPx8 i Fast Write i... po restarcie nic sie nei zmienia. Nadal wylaczone :(

Czy ktos moze mi powiedziec jak to zmienic z poziomu rejestru ?
Wyszukalem kilka lokalizacji AGP w rejestrze, ale przyznam sie nie wiem co za co odpowiada.

Prosze bardzo kogos "kumajacego" o pomoc :)
Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie forumowicow

  1. Probowalem juz wszystkiego :( , LucasDhala 11/06/05 22:20
    .. reinstalacja driwerow, na rozne. Nawet OMEGA driver nie pomagaja. Mam Rive Tuner, ale nie wiem jak ustawic tam, by zmienilo mi wlasnie na AGP. Cos wogole dziwnego . Karta w slocie AGP, a pisze, ze jest na PCI.

    Panowie, pomocy ! :( Nie chce reinstalowac systemu.

  2. hmm , Dygnitarz/Wiche 11/06/05 23:32
    zainstaluj ponownie sterowniki do płyty głównej, a właściwie AGP. Zapewne masz "Przysp. teksturowania AGP: Niedostępne/Wyłączone" :)

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

  3. jak chcesz grzebac w rejestrze , Granth 11/06/05 23:59
    to prosze:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\PCI\VEN_1106&DEV_B099&SUBSYS_00000000&REV_00\3&61aaa01&0&08]
    na moim kompie tutaj jest sterownie AGP, ale co tam zmienic nie doradze. Narazie nic mi do glowy nie przychodzi.

    I have no mouth, but I must
    scream...!

  4. Powiem szczerze, nie wiem... , LucasDhala 12/06/05 02:11
    wylaczone mam wogole AGP. Fast Write sobie zdolalem wlaczyc. Dziwne to. Glupio sie przyznac, ale dopiero co zmienialem na X800 PRO, moze one tak maja (w koncu projektowane na pci-e) Wczesniej nie wiem jak chodzilo, nie sprawdzalem. Choc to bez sensu. Do plyty glownej nie mam zadnych sterownikow, ale zaraz cos poszukam. Mozliwe ze to w tym tkwi problem. Pomecze sie jeszcze dzisiaj. Dzieki wielkie za odpowiedzi panowie :)

  5. No u mnie jest cos takiego... , LucasDhala 12/06/05 02:27
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\AGP

    ale tez zabardzo nei wiem co tam zmienic :/
    Nic z plyta glowna nie moze byc, caly czas chodzilo a nie instalowalem dotychczas driverow zadnych.

  6. EDIT... , LucasDhala 12/06/05 02:37
    Poradzilem. Dzieki serdeczne panowie. Okazuje sie ze mialem po prostu uszkodzone pliki instalacyjne plyty glownej. Juz mialem 3 raz instalowac, ale sciagnalem te ze strony producenta. Dziala wszystko jak w bajce. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam :D

    1. drobiazg , Dygnitarz/Wiche 12/06/05 10:54
      Cieszę się, że mogłem pomóc.
      Pozdrawiam

      "Dziękuję niebu, że we wszystkich
      swoich instynktach pozostałem Polakiem."
      Friedrich Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL