Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90614 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Word, tabelka 90 stopni , Robak 13/06/05 19:53
Witam wszystkich mam pytanie jak w Wordzie można zrobić tabelke aby była ona odwrócona o 90 stopni i aby nie było tak prosto warunek jest taki, że kartka musi pozostać w normalnej konfiguracji

  1. No to chyba... , JE Jacaw 13/06/05 20:01
    ...jedynie zrobić ją normalnie i zmienić kierunek tekstu (obrócić tekst w komórkach), chociaż przyznam, że ten Twój warunek trochę dziwny jest.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. co do warunku , Robak 13/06/05 20:07
      co do warunku to chodzi o to, że tabelka jest szersza niż dłuższa i w standardowym układzie się nie mieści.

  2. ale o co chodzi? , metacom 13/06/05 20:05
    ...bo przecież łatwiej zmienić układ kartki na poziomo i zrobić "normalną" tabelkę, która po wydruku będzie odwrócona o 90 stopni... chyba, że ta tabelka ma być pomiędzy tekstem, więc tak jak JE Jacaw napisał, powinno wystarczyć...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. Tak będe musiał zrobić , Robak 13/06/05 20:09
      Pisze magisterkę i oprócz wydrukowania musze to pokazać w formie elektronicznej a jak dwie kartki są w poprzek a reszta normalnie to głupio wygląda. Druga sprawa to po prostu ciekawi mnie czy da się tak zrobić.

      1. Tylko jak odwrócisz... , JE Jacaw 13/06/05 20:20
        ...to uważaj na numerację stron, bo tu Word strasznie głupieje - a przynajmniej do wersji XP (2003 nie znam) chyba nie ma rozwiązania tego problemu z odwróconymi kartaki i numeracją.
        A przynajmniej mi i znajomym nie udało się go znaleźć. :-)

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. z tą numeracją to będe musiał i tak dwa razy drukować , Robak 13/06/05 20:23
          odwróconą bez numerka a potem normalnie z samym numerkiem :)

          1. no niestety , rkowalcz 13/06/05 21:32
            w wordzie tak trzeba z tym kombinowac. Mozna też zrobić kartkę odwróconą bez numerka, a numerek wstawić jako pole tekstowe; Format -> Kierunek tekstu... (wybrać właściwe) i potem Wstaw -> Pole.. -> [Nazwy pól:] Page [OK]
            Numer będzie z lewej strony na stronie poziomej, a będzie sie aktualizował przy otwarciu pliku, podglądzie wyduku lub aktualizacji przez prawy klawisz myszy na Formule i Aktualizuj pole.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL