Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99708 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poczta polska i gubienie przesylek? , 2mad4u 14/06/05 08:15
Witam czy jest jakas szansa na odzskanie pieniedzy lub czegokolwiek jezeli poczta "zgubila" paczke ktora zostala wyslana zwyklym listem? zapakowane w duza biala koperte z babelkami;) i niemam zadnego potwierdzenia wysylki? byl to wiatrak z radiatorem wazacym prawie kilogram;d mogl kogos zainteresowac:(

  1. No coś Ty? Pewnie, że nie. , Dexter 14/06/05 08:19
    Jakby to była paczka, to byś dostał 10x wartość nadania. Ale list bez potwierdzenia? A na jakiej podstawie chciałbyś dochodzić swoich roszczeń?

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. Praktycznie ? , exmac 14/06/05 08:20
    Nie...

    Ale sam jesteś sobie winien. Co ty sobie myslałeś? Że listonosz... sorry, doręczyciel będzie tachał kiligram żelaztwa, a zapłacą mu jak za zwykły list?

    1. hm a czemu nie? przeciez to jego praca... , 2mad4u 14/06/05 08:47
      zaplacilem wiecej za to ze jest to kilogram niech nosi;d a czy placa listonosza zalezy od rodzaju lub ilosci rozniesionych listow? watpie.

    2. I se teraz d(o)ręczyciel śmigłem kręci. Bo co mogą mu zrobić? , Dexter 14/06/05 08:52
      I to jest ból w Poczcie. HGW gdzie i kiedy przepadło. Pełen luz.

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

  3. no wlasnie wiem... , 2mad4u 14/06/05 08:44
    ale chcialem sie upewnic;) czyli wynika z tego ze poczta polska moze gubic listy bez konsekwencji;(

    1. Konsekwencje , sebtar 14/06/05 08:46
      nie sąw tym kraju czymś, czym by się ludzie przejmowali...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. Niby racja... , JE Jacaw 14/06/05 11:10
      ...ale problem w tym, że w każdym takim przypadku trzeba jakoś dowieść swoich racji.
      I teraz tan na "chłopski rozum" jak chcesz udowodnić, że nadałeś tą paczkę, skoro nawet pokwitowania nie masz ?
      Inna sprawą jest to, że jakoś wszyscy sprzedawcy muszą wystawiać paragony (i to jest jakiś dowód), a poczta nie... no, ale to już inna bajka. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL