Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99776 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] ale farta mialem ... , Nebuchadnezzar 14/06/05 09:21
robilem update biosu nowej plyty. Po wgraniu komp mi sie zresetowal, odpalilem setup, zaladowalem domyslne ustawienia, zapisalem, wyszedlem z setupu, komp robil POST i ... WYLACZYLI MI PRAD! i wez tu czlowieku polegaj na polsiej energetyce. Jakby mi ta plyta nie wstala to bym sobie niezlej kiszki narobil. To chyba byl jakis znak.

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. zgadza się... , Remek 14/06/05 09:25
    to był znak, że czas na UPSa

    1. wlasnie nabylem UPS-a , dida 14/06/05 09:53
      po latach wairy w polska energetyke - wlasnie sie laduje dzisiaj odpalam maszynke

  2. Nie warto kupować UPSa !!! , exmac 14/06/05 10:47
    Kilka lat temu ciągle miałem jakieś skoki lub zaniki napięcia: 10 minut ok, ćwierć sekundy przerwy, 10 minut ok, ćwieć sekundy przerwy i tak w kółko. Pan z elektrowni tłumaczył, że to z powodu ptaków siadających na druty. (Swoją drogą zaskakująca regularność jak na ptaki). Ponieważ trudno się rozmawia z kimś, kto chce zrobić z ciebie idiotę, kupiłem sobie UPSa i.... następnego dnia wszystko wróciło do normy. UPS jeszcze się ani razu nie przydał. 1kPLN w błoto....

    1. Jak to się nie przydał ? , JE Jacaw 14/06/05 11:12
      Właśnie uregulował Ci sieć. Jestem pewien, że jakbyś tylko się go pozbył, to skoki znów się zaczną. :-)

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. z ta norma.. , koral 14/06/05 11:55
        to chyba chodzilo o dalsze przerwy co 10 minut ;)

    2. lepiej wydac , ViS 14/06/05 11:13
      300zl na upsa niz wiecej na spalone komponenty :)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    3. no takie czasy , ThY 14/06/05 11:15
      teraz całe szczeście zakup UPS'a to nie aż taki wielki wydatek...

  3. ... , Cartman 14/06/05 18:36
    Ja nie narzekam.
    Przez ostatnie 5 lat nie było prądu może ze 4 razy...
    Raz z powodu powodzi musieli wyłączyć (żeby kogoś w podtopionej piwnicy nie zabiło), ze 2 razy burza - brak prądu przez jakieś pół godz. i raz nie wiem co - brak przez 5 min.
    Nie wiem co to UPS :)))

    ... tylko ciekawe jak długo - pewnie do 1 poważnej awarii płyty głównej ;)

    SWEEET !

    1. Dokladnie u mnei do pierwszej plyty.... , dida 14/06/05 23:18
      I teraz juz ups jest

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL