Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99695 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PO WPISANIU SERIALA KOMP SIE RESTARTUJE , KML 14/06/05 09:47
No wiec komp sie wieszal, wiec postanowilem go przeinstalowac. Podczas instalacji po wpisaniu numeru seryjnego Windy komp sie restartuje. Z PCI wszystko powyciagalem, wstawilem inna karte graficzna i to samo, no i numer seryjny jest dobry bo win jest orginalny wiec co moze byc powodem ???
Wyczyscilem pedzelkiem radiator pod procesorem i caly zasilacz wiec czysciutko i wszystko sie chlodzi.

HELP ME !!
  1. To jeszcze... , Remek 14/06/05 09:51
    wyłącz CAPS-Locka :)

  2. na poczatek ... , Nebuchadnezzar 14/06/05 09:57
    odpal konsole naprawiania z plyty instalacyjnej i wykonaj chkdsk ze skanowaniem powierzchni. Potem moze przetestuj RAM np. memtestem86

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  3. Wyczyscilem pedzelkiem .... , PaszkfiL 14/06/05 09:58
    .... radiator pod procesorem hmmm pewnie to jest przyczyna twoich problemów, bo radiatory montuje się nad a nie pod procesorem :D

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. no wlasnie ... , Nebuchadnezzar 14/06/05 10:02
      wyczyszczony radiator pod procesorem, co to moze oznaczac?

      Jaka temp procesora pokazuje SETUP kompa??? moze radiator wyczyszczony i zalozony na nieprzesmarowany procesor.

      dupa na stołku, morda przy korycie...

  4. ZAL MI WAS , KML 14/06/05 10:17
    zawsze znajdzie sie ktos kto walnie prostacką odpowiedz, poprostu sie przejezyczylem, wiadomo ze chodzi o radiator zamontowany NA procesorze

    1. w dalszym ciągu ... , PaszkfiL 14/06/05 10:18
      ... wyłącz caps lock, i na przyszłość nie przejęzyczaj się. ;)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. I RAM, sprawdź , sebtar 14/06/05 10:20
      RAM.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Ty też wyłącz Caps'a , Remek 14/06/05 11:39
        :)))

    3. Mi żal Ciebie , El Vis 14/06/05 11:04
      Kompletny brak poczucia humory. Masz jakieś kompleksy?

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

      1. ja tez bym nie mial humoru gdyby mi serial orginalny nie smigal :P , biEski 14/06/05 12:22
        a mi zal pana kml ze jest takim ponurakiem :P

  5. według mnie... , Seba78 14/06/05 11:14
    masz problem z dyskiem twardym... weź go porządnie sformatuj, pozakładaj na nowo partycję, przeskanuj jakimś programem np od nortona w poszukiwaniu bad sektorów (dosowy) jeśli nie to to może jeszcze zasilacz? sprawdź sobie napięcia w biosie czy nie skaczą i są na prawidłowym poziomie... nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

    www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL