Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112029 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z monitorem , swap 15/06/05 17:55
Mam CTR'rka LG kupionego w '99 - Studioworks 550M. Nigdy nie miałem z nim problemów, ale od jakiegoś czasu przez 1 sek robi psyk, tak jakby mu na ułamek sek odłączyć prąd. Dzieje się to coraz częściej (dzisiaj 2 razy). Czy to oznaka, że zaczyna się sypać?

  1. ehe , kubazzz 15/06/05 18:00
    jest to oznaka ze zaczyna sie sypac.
    ewentualnie problem z kablami:)

    SM-S908

  2. re: , soyo 15/06/05 18:02
    Wygląda że masz "ulot" wysokiego napięcia.Radzę servis RTV.Nieraz pomaga poprostu odkurzenie.A skąd WN przeskakyje to możesz zaobserwować w ciemnym pokoju po zdjęciu obudowy.

    soyo

  3. To ja się DOŁĄCZĘ... , Matti 15/06/05 18:22
    Mam Hyundaia z 1998 r. Cały czas chodzi na 100Hz. Od paru tygodni monitor nieraz rozjaśnia się (błyski/skoki jasności trwające ok. 1-3 sek.), a potem jest OK. Dzieje się to bardzo nieregularnie (nieraz w ogóle, nieraz 2-3 razy na parę godzin). Siadać zaczyna? Dawać go do naprawy czy czekać aż się skończy totalnie?

  4. zbiorczo , Pawelec 16/06/05 10:05
    mnie to wygląda na procek - znaczy dostał kopa z WN. W hiundajach tak włanie to wyglądało. Teoria mówiła że na procek wystarczyło przykleić kawałek radiatora i pomagało ale praktycznie pomagała tylko wymiana procka. Może być też upyw WN do masy czyli wymiana trafiaka WN. W przypadku Matti'ego to przed prockiem ruszyłbym potencjometrem od jasności na trafiaku WN - może traci kontakt (też skończy się wymianą trafiaka).

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL