Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112736 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NetBUI w Win XP Home , Colin_MC 16/06/05 11:18
Mam bardzo dziwny problem. U siebie w Win XP Prof bez problemu mogę doinstalować protokół NetBEUI. Gdy chciałem to zrobić na komputerze z wersją Home - bo potrzebne jest to, by działało Telekonto (nieważne jakie ;-) ) to sztuczka ze strony http://support.microsoft.com/...d=kb;EN-US;Q301041 nie działa. Komp z XP Home nie ma karty sieciowej, połączenie z Internetem realizowane jest za pomocą modemu.
Czy może potrzeba coś dodatkowo włączyć???
Proszę o pomoc

P4 3.2E(E0)@3.6/DFI LP Pro875B/2x512DDR
Geil 500/Gigabyte 6800GT/SONY HX73/TT
Big Typhoon

  1. Przyczyną jest prawdopodobnie brak , Sherif 16/06/05 12:05
    karty sieciowej. To jest nierutowalny protokół i instalacja na tym interfejsie (modemie) nie ma sensu.

    1. Włączyłem sieciówkę , Colin_MC 16/06/05 13:05
      i protokół działa. Teraz dzwoniłem do informatyka odpowiedzialnego za instalowanie tego Telekonta i powiedział, że cytuję: "w Windowsie XP protokół ten jest okrojony i jako tako działa tylko wewnątrz, na zewnątrz już się nie nadaje i dlatego on proponuję instalację Win 2000, który się dobrze sprawuje (mój dopisek - za opłatą 200zł + VAT bez żadnego pisemnego przyrzeczenia, że to jest legalne - wielkie LOL z mojej strony)"...
      Fakt na innym komputerze z WIN 2000 to "dziadostwo" dobrze działa, no ale czy to nie paranoja, że tylko na nim funkcjonuje to OK?!?! Chyba skończy się na tym, że Win2000 ukryję i będzie on funkcjonował obok legalnego Win Xp Home tylko i wyłącznie do Telekonta...

      P4 3.2E(E0)@3.6/DFI LP Pro875B/2x512DDR
      Geil 500/Gigabyte 6800GT/SONY HX73/TT
      Big Typhoon

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL