Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112367 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Foto] Konwertery na kompaktach. , marsellus 16/06/05 12:07
Mój aparat to Minolta Dimage S414. Nie jest już zbyt zaawansowanym cudem techniki, ale zastanawiam się ostatnio nad "powiększeniem" jego możliwości. Myślę nad zakupem konwertera tele i/lub wide.
Niestety nie dysponuje zbyt wielkim budżetem. Jeśli chodzi o tele to napatrzyłem się na taki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54729504 do którego oczywiście musiałbym dokupić redukcję 35,5>>37mm. Jestem w stanie przełknąć niedogodności związane z winietowaniem przy małych ogniskowych (w końcu nie dla małych go kupuję), ale jaką mam pewność, że aparat będzie dobrze ostrzył na całej powierzchni kadru i nie będzie nieostrych narożników czy krawędzi?
Poza tym myślę o filtrze polaryzacyjnym.
Głównym pytaniem jest jakie są Wasze doświadczenia w tej dziedzinie, czy jesteście zadowoleni z takich "nakładek" na Wasze cudeńka, czy może rozczarowani. Polecacie czy odradzacie?

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. ech , Dabrow 16/06/05 12:54
    co do nieostrości narożników - przy tele będzie mała bo im mocniejsze tele tym z mniejszego fragmentu (centralnego) soczewki korzystasz - a stratę jakości masz od centrum do krawędzi...
    Winietowanie? Hmm - może tak być że nie będzie.
    A polar? No przydaje się - choćby żeby uniknąć takich ( http://img133.echo.cx/img133/6493/fotocat6wj.jpg ) zdjęć ((-;
    PS. Niewierny Tomaszu (-;

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. Lepiej... , marsellus 16/06/05 13:12
      ...znać zdanie trzech niż jednego, a ten mi tu z Tomaszami wyjeżdża... pfff... Szujo!

      ~~~~ sapere aude ~~~~

      1. szujo , Dabrow 16/06/05 13:47
        zdradliwa....

        poczekaj na Akustyka (-;

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL