Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 113201 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

A64/cool&quiet , Rand 16/06/05 14:52
Czy ktos spotkal sie/uzywa programu typu AMD Dashboard (pokazuje aktualne napiecie/predkosc procesora przy wlaczonym cool&quiet) ale nie tak paskudnym i wielkim jak powyzszy? Np. cos dzialacego cichutko i fajnie w trayu?

Faster, faster! We're heading
towards total disaster!

  1. olej to i zainstaluj , Kriomag 16/06/05 18:12
    RMclock, sam ustawiasz jakie napięcia i mnożniki, na idle można ustawić 800Mhz @0.8V :D ofc najpierw trzeba wyłączyć q'n'q w windzie/biosie aby się nie gryzły

  2. Dzieki wielkie , Rand 21/06/05 20:48
    Programik jest super, o wiele lepszy niz standardowe cnq.

    Faster, faster! We're heading
    towards total disaster!

    1. są też inne programiki , Kriomag 21/06/05 21:46
      z większą ilością bajerów (np. ustawianie napięcia dla pośrednich czestotliwości, między max a min) ale akurat ten jakoś przypadł mi do gustu :) aha, i jeszcze jedna rzecz, jak podkręcasz procka to przy sprawdzaniu stabilności koniecznie całkowicie wyłącz rmclock :) Kilka dni testowałem procka po oc i było 100% stabilnie, po reinstalce xp-ka jeszcze zanim zainstalowałem rmclock zapuściłem prime... szybko się wysypał :/ dopiero po chwili doszedłem do tego, że to wina rmclock. Zainstalowałem, jeszcze raz zapuszczam prime i nic, całą noc chodził :/ nawet jeżeli było na 'no menagement' . Częstotliwość na szczęście została ta sama ale musiałem podnieśc troszkę napięcie i teraz jest stabilnie nawet bez rmclock i druga sprawa, procek działa minimalnie wolniej jak program jest włączony ale ten 1% mi wisi przy tak dużej wydajności :) a przynajmniej na większość dnia procek sobie odpoczywa na niskim napięciu. to tyle. pozdr.

      1. ps. , Kriomag 21/06/05 21:51
        prawdopodobnie winda albo inne programy też lekko obniżają moc procka ale nie sprawdzałem, dobry do sprawdzania jest cpumathmark, aha i nie chodzi o to, że chwilkę procek się 'rozpędza' z min cz. do max i dlatego wyniki są niższe, bo na 'no management' przy max czest. też jest troszkę wolniej niż z wył progr.

      2. UPDATE :D , Kriomag 24/06/05 19:24
        w najnowszej wersji też są stany pośrednie z ręczną zmianą napięcia :) teraz to jest idealnie :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL