Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116614 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz 420 - 480W - jaki? , thorgall 16/06/05 15:50
Szukam porządnego zasilacza o mocy jak w temacie, ale musi być naprawdę cichy - 14dBA (najlepiej z 120mm wentylatorem). Cena ma znaczenie drugoplanowe, ale też nie chcę wydawać 1k zł na pasywny zasilacz.

  1. hmm , dede 16/06/05 15:52
    topower, tagan

    :Abit IC7-G : P4 2.8C : 1GB Hynix D43 :
    Herc9800Pro : 2*120
    Maxtor SATA : Plextor48x :

  2. Tagan , m@rcin 16/06/05 16:05
    480W jest na wypasie ,ale niestety nie ma wentyla 120mm. Koszt jakieś 400 zeta.Miałem taki jest jest bardzo cichy.Teraz przesiadam się na 530W z końcówkami pod Pcie.

    | 13700k| Strix z790 | 3x27 "|
    | Nvme 2 TB | AX 860i |
    | Rtx 3080 | 2x16 7200 cl 34 |

    1. Zgadzam się , Jax 16/06/05 23:23
      a to że nie ma 120mm bez znaczenia, i tak jest bardzo cichy

  3. jesli zalezy Ci na ciszy, to proponuje , Tummi 16/06/05 16:24
    poszperac tutaj: http://www.silentpcreview.com/
    sa nawet mp3 z odglosami testowanych zasilaczy :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. mała sprzeczność , Hitman 16/06/05 16:44
    wystepuje nie ma zasilacza z wentylatorem który by tak cicho chodził przy takim obciążeniu - z własnego doświadczenia chieftec 420 W dwu wiatrakowy - wkręca się na słyszalne obroty przy obciążeniu go solidnie. Teraz mam Hipera 480W jest lepiej ale cisza to to nie jest. Nie ma bola musi szumieć - bo wszystkie mają małe radiatory i szybko łapią temp. przy której chodzą wentyle na maxa.

    Teoretycznie okłamywanie samego siebie
    jest niemożliwe. W praktyce robi to
    każdy z nas.

    1. Co do Hipera... , thorgall 17/06/05 10:23
      ... to w sklepie benchmark.pl podają, że model HPU-4K480 ma maks. głośność 14 dBA. Jednak producent tego nie potwierdza w specyfikacji na swojej stronce. Z ciekawości jaki masz model Hipera? Słyszałem też niezbyt pochlebne opinie o Hiperach (480W palą się już przy obciążeniu 400W).

      1. mój model to , Hitman 17/06/05 12:39
        Hiper HPU-4S480 silver - parametrami zjada chiefteca 420 - nie wiem jak zachowuje się przy dużym obciążeniu bo chwilowo jestem w trakcie przechodzenia na PCIe i nie mam dwóch kart klasy 6800GT by przetestować w pełni jego dwie linie 12V
        wtedy mógłym coś powiedzieć najwięcej podpinałem 4 dyski, 6800GT, 2 napędy, i proca wykręconego znacznie i chodził ciszej niż szef - ale to pewnie kwestia tego że jeden miał 2 wentyle a drugi jeden duży. Dużo zależy od tego gdzie dany zasilacz jest robiony warto zwrócić na to uwage ...

        Teoretycznie okłamywanie samego siebie
        jest niemożliwe. W praktyce robi to
        każdy z nas.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL