Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116883 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wybor playera mp3 - podsumowanie (no i sie troszke chwale tez ;) ) , Birdman 16/06/05 20:33
po okolo 2 miesiacach zastanawiania sie i kombinowania, dzisiaj nabylem playera iriver iFP-795; do tego mam sluchawki Koss Plug Spark (by Wolf ;) ); przyznac musze ze jestem jak na razie pozytywnie zaskoczony jakoscia tego sprzetu: sam player gra lepiej niz moj stary discman Sony D-EJ611; w sluchawkach wkurza mnie troche to ze izoluja totalnie od otoczenia (choc jak jade na rowerze to szum wiatru i tak sie przedziera) i ze nie sa czarne ;) ; wada playera jest tez brak obslugi mpc ale za to jest obsluga ogg; tak podsumowujac: porownywalem tego playerka do tych tanich samsungow z allegro (tandetnie wykonane i srednio brzmiace), muvo (srednio brzmiace) i mojego starewgo discmana (cud ze jeszcze gra) i jednak iriver wypadl zdecydowanie najlepiej; jednak troche mi glupio z powodu kasy: jak wpadlem na pomysl ze kupna playera to przeznaczylem na to 150zl... skonczylo sie na okolo 700... no ale mam nadzieje ze sie nie zawiode na tym sprzecie

ping?

  1. a co teraz z przenośnych playerków odgrywa mpc... , john565 16/06/05 20:38
    nic ??!!?? a moze o czymś nie wiem :>

    f*ck

    1. nie mam pojecia , Birdman 16/06/05 20:52
      moze cos na dysku twradym; ja sie tylko flashami interesowalem; irytuje mnie to troche bo mam kilka fajnych plytek w tym formacie...

      ping?

  2. hehehe , kubazzz 17/06/05 08:59
    pozdrowienia od uzytkownika ifp-799 :)
    tez zaczynalem od niskich kwot:>
    sprzet jest bardzo fajny, z pewnoscia docenisz pewne jego zalety.

    SM-S908

  3. nie boisz sie jezdzic rowerem słuchajac muzyki? , Zajkos 17/06/05 10:35
    nie slychac przeciez czy cos z tylu jedzie, mzona pod samochod wjechać

    1. bo ja wiem... , XTC 17/06/05 11:09
      i tak sporo z otoczenia słychać a że mniej?
      czasem w słuchawkach więcej słychać bo chronią uszy przed pędem powietrza który skutecznie zagłusza wszystko.

      Linux

    2. jezdze glownie po lasach , Birdman 17/06/05 11:40
      asfaltem jedynie dojezdzam do lasu; a i tak jadac asfaltem jad rownym tepmem z boku dorgi, wiec jest w miare bezpiecznie; problem jest tylko jak mnie tir z nienacka wyprzedza...

      ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL