Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51

 Dzisiaj przeczytano
 4942 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DFI problem z instalacja systemu (na poczatek =]) , capri 17/06/05 21:33
dobra, poddaje sie...
przewertowalem ~70 stron watka ma forum tweak o DFI (wiem, jestem dzielny ^^) i dalej nie mam sily i pomyslow :/
po dluuuugim wyczekiwaniu zbutowal sie z plyty, partycja sie zformatowala, pliki niby skopiowaly, po restarcie lipa...
...wszystko sie ladnie zglasza i ma chec wspolpracowac, ale tylko do pewnego momentu :/ zmienialem tasmy, kanal ide - pomyslow juz nie mam :/ hirenboot cd, win98 (z cd rom'u)- wszystko dziala, ale tak, jakby komunikacja miedzy ide2 (cd rom) a ide1 byla po laczu 56k - niby dziala, ale bardziej 'nie', niz 'tak' :/

Venice, Chif 360W (20pin bez przejsciowki), pamieci poki co slabe (goodram), ale zonglowalem nimi sporo (dual, single, etc.) i raczej wykluczam raczej problem z nimi. bios 0310 o ile pamietam

any idea?

Quidquid latine dictum sit,
altum videtur

  1. a co za płyta główna dfi , ulan 17/06/05 22:14
    co za chipset???

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. nforce4 , capri 17/06/05 22:54
      cos mi jednak wskazuje na zajob twardziela - podlaczony do drugiego kompa zachowuje sie 'dziwnie' - niby wszystko ok, chkdsk nic nie znajduje, jednak jak jest podpiety to system laduje sie wolniej - ciezko wytlumczyc, jak juz chodzi to git, ale jakby potrzebowal czsu na rozkrecenie sie (kilka minut nawet).

      nic nie kumam :/

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

      1. a co to za dyszczek , ulan 17/06/05 23:26
        sata, pata???
        moze coś trza ustawić w biosie (próbowałes wziac ustawienia standardowe???)
        ma moze dodatkowy kontrole próbowałeś z niego startować???

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

        1. samsung 160gb 8mb cache na ata , Aniolek 17/06/05 23:35
          a próbowałeś wrzucić do wspołlokatorów dysk i go sprawdzić ?

          http://www.rpc.boo.pl < zapraszam.

          1. podlaczylem , capri 18/06/05 09:37
            padaka
            fdisk /mbr - kmunikat o niemoznosi wykonania
            NDD - jakis problem z tablica alokacji - nie dzie dalej
            disk regenerator (czy jakos tak - z hirenboot cd) - bad sector na pierwszym klastrze - po 3h progres 0%
            chkdsk - nie znajduje problemow
            pm8 - bez bledow

            cale szczescie dysk widoczny na drugim kompie i to co najwazniejsze przerzucam na drugiego kompa

            Quidquid latine dictum sit,
            altum videtur

      2. moze jakies , Tummi 17/06/05 23:35
        pci latency zle ustawione (strzelam)?

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. hmm , Aniolek 17/06/05 23:35
          albo coś z LBA (tyż strzelam)

          http://www.rpc.boo.pl < zapraszam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL